Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

29 жовтня – Всесвітній день боротьби з псоріазом.

Октябрь 27th, 2017 Охорона Здоров'я Вывести на печать

26 жовтня 2017 року у КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» ПМР» відбулась прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби с псоріазом.

DNcrpCXf-OMВ роботі заходу взяла участь лікар-дерматовенеролог шкіряно-венерологічного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» Єрьоміна Вікторія Вікторівна.

Псоріаз — хронічне неінфекціоонне захворювання шкіри, яке супроводжує червоними висипаннями і сріблястими плямами на різних ділянках тіла. У світі від нього страждає 3% людей, в Україні — 1,2 млн. громадян, а у Павлограді — близько 3 тис. чоловік.

Єрьоміна В.В. розповіла, що причини виникнення псоріазу до кінця не вивчені, але передумовою появи цієї хвороби вважається спадкова генетика. Основними факторами ризику є хронічні хвороби, які безпосередньо пов’язані з розладами нервової системи. Стреси, емоційне перенавантаження є чинниками розвитку тих захворювань, до яких схильна людина.

Псоріаз — це пожиттєвий стан. Це захворювання не заразне та безпечне для життя хворого, однак тяжкі форми псоріазу можуть негативно впливати на якість життя. Без своєчасного лікування може розвинутись псоріатичний артрит, який може призвести до інвалідизації хворого. І хоча в останні роки розроблена велика кількість нових високоефективних ліків і методів лікування псоріазу, лише лікар-дерматолог може вирішити, яке лікування найбільше підходить кожному хворому.

Фахівець інформувала, що зараз у Павлоградському шкіряно-венерологічному  відділенні міської лікарні №1 спостерігаються 264 пацієнта з захворюваннями на псоріаз. Але ці данні можна вважати неповними, бо найменші прояви захворювання, нажаль, не є приводом для звернення до лікаря. Треба пам’ятати, що самолікування призводить до погіршення стану хворого і в подальшому ускладнює процес медичного лікування.

Лікар-дерматолог запросила мешканців міста та регіону, у разі виникнення підозри на псоріаз,  відвідати шкіряно-венерологічного відділення КЗ «Павлоградська міська лікарня №1» ДОР» для отримання консультації, уточнення діагнозу, визначення тактики лікування та запобігання ускладнень захворювання.

Прийом лікарів ведеться щодня з 8-00 до 15-30, крім суботи та неділі за адресою м. Павлоград, вул. Шевченка, 63. Телефон для довідок: 6-34-05.

 

Кабінет пропаганди медичних знань КЗ «ЦПМСД м. Павлограда» ПМР»

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • Пройшла чергова апаратна нарада
 • Про підготовку і проведення заходів з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
 • ЗВІТ про витрачання коштів міського бюджету за 2018 рік відділом по обліку комунального майна та житлової площі Павлоградської міської ради
 • Оголошення Павлоградської загальноосвітньої школи I –III ступенів № 19
 • Святкуємо Водохреща безпечно
 • Павлоградські спортсмени стали переможцями чемпіонату Дніпропетровської області з дзюдо серед кадетів
 • Про засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Павлоград
 • Про стан організаційно-кадрової роботи відділу по роботі з персоналом та забезпечення діяльності виконкому у 2018 році
 • Виконком від 09.01.19р.
 • До побачення, ялинко!
 • Про надання адресної матеріальної допомоги особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, на вирішення соціально-побутових проблем
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за грудень 2018 рік
 • Про ставки єдиного податку в 2019 році
 • «Про затвердження Положення про надання платних соціальних послуг, які надаються комунальною установою «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
 • Про затвердження Положення про комісію по розгляду питання звільнення громадян, що мають рідних від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах територіального центру