Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Результати оцінки ефективності бюджетних програм за 2019 рік

Февраль 27th, 2020 Охорона Здоров'я Вывести на печать

Результати оцінки ефективності бюджетних програм за 2019 рік
та аналіз стану виконання результативних показників
по КПК 071 «Охорона здоров»я»

В 2019 році відділ охорони здоров’я Павлоградської міської ради був головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем по наступним бюджетним програмам:
— 0710160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних територіальних громадах»;
— 0710170 «Підвищення кваліфікації депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування»;
— 0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню»;
— 0712030 «Лікарсько-акушерська допомога вагітним, породіллям та новонародженим»;
— 0712100 «Стоматологічна допомога населенню»;
— 0712111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»;
— 0712144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет»;
— 0712146 «Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань».

За результатами аналізу стану виконання результативних показників та аналізу ефективності бюджетних програм високу ефективність мають 3 програми, середню ефективність — 1 програма, низьку ефективність – 2 програми. По бюджетним програмам 0710160, 0710170 аналіз ефективності не проводиться.

Ефективність бюджетної програми «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» висока.
Результативний показник продукту (кількість лікарських відвідувань, кількість пролікованих у дених стаціонарах, завантаженість ліжкового фонду у звичайних стаціонарах) на протязі 2019 року в лікувальних закладах КНП «Павлоградська міська лікарня №1», КЗ «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» проліковано у звичайних стаціонарах 13270 хворих, у денних стаціонарах – 6030 хворих, кількість відвідувань лікарів в поліклінічних відділеннях склала 451057 (з проф.оглядами), кількість ліжко/днів у звичайних стаціонарах — 114686, з них звичайні ліжка — 3168 ліжко/днів, ліжка інтенсівної терапії (реанімація) – 3168 ліжко/дня. Високий показних ефективності по програмі за рахунок зменшення захворюванності порівняно з попереднім роком: 36235 осіб що вперше захворіли у 2019 році, проти 3788 осіб — у 2018 році. Це обумовлено проведенням профілактичних заходів та зменшенням кількості населення м.Павлограда. Нажаль, показник летальності в порівняння з попереднім роком трохи збільшився: у 2019 році – 2,8%, проти 2,4% у 2018 році. Дане зростання обумовлено збільшенням додобової летальності (пізнє звернення пацієнтів за медичною допомогою).
Ефективність бюджетної програми «Лікарсько-акушерська допомога вагітним, породіллям та новонародженим» висока.
Результативний показник продукту (кількість породіль на одного лікаря, кількість відвідувань на одного лікаря) кількість відвідувань лікарів в поліклінічному відділенні склала 15658 відвідувань, кількість ліжко/днів у звичайних стаціонарах- 25872 одиниць з них у пологовому відділенні -8402л/дня, кількість породіль (пологів) – 1263, кількість кесарських розтинів – 289. Високий показних ефективності по програмі за рахунок збільшення кількості відвідувань на одного лікаря у клініко-діагностичного відділення та кількості породіль на одного лікаря в порівнянні з плановим показником. Це обумовлено тим, що по закладу не укомплектовані штатні лікарські посади в повному обсязі. Також, висока ефективність за рахунок 100% готовності об’єкту капітального ремонту – був зроблений капітальний ремонт покрівлі будівлі. Нажаль, спостерігається збільшення відсотка кесарських розтинів по відношенню до загальної чисельності пологів. Збільшення кесарських розтинів відбувається щороку. Даний показник не перевищує обласний. Це відбувається у зв’язку з збільшенням патології вагітних та кількості жінок з рубцем на матці.

Ефективність бюджетної програми «Стоматологічна допомога населенню» висока.
Результативний показник продукту ( кількість лікарських відвідувань, кількість протезувань) кількості лікарських відвідувань становив 98408, з них 21334 діти віком від 0 до 17 років, до лікарів-ортодонтів – 6854 відвідувань. Проведено зубопротезування 1540 особам, з них 156 осіб це пільгова категорія населення. Високий показних ефективності по програмі за рахунок кількості пролікованих пацієнтів на одного лікаря-стоматолога, середніх витрат на 1 пільгове зубопротезування в порівнянні з плановим показником. Це обумовлено тим, що по закладу не укомплектовані штатні лікарські посади та призвело до збільшення навантаження на 1 лікарську посаду. Зменшення середнього розміру витрат на 1 пільгове зубопротезування обумовлене збільшенням кількості пільгових зубопротезувань за рахунок використання менш дороговартісних матеріалів.

Ефективність бюджетної програми «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медично-санітарної) допомоги» низька.
Низька ефективність програми обумовлена тим, що з 01.01.2019 підприємство уклало угоду з Національною службою здоров»я України та отримує фінансування з державного бюджету за надані медичні послуги. У затвердженому паспорті даної бюджетної програми на 2019 рік були затверджені нові результативні показники бюджетної програми, яких не було в 2018 році. Із-за відсутності показників ефективності за попередній бюджетний період загальна шкала аналізу ефективності бюджетної програми коригувалась та була зменшина на 25 балів. Якщо б у паспорті бюджетної програми за 2018 рік були показники ефективності такіж, як затверджені у 2019 році, то дана бюджетна програма мала би високу ефективність та показник ефективності за шкалою аналізу ефективності бюджетниої програми складав 225,2 бали.

Ефективність бюджетної програми «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет» середня.
Результативний показник продукту (кількість пацієнтів диспансерної групи хворих на цукровий та нецукровий діабет) кількість охоплених пацієнтів диспансерної групи хворих на цукровий та нецукровий діабет становить 780 осіб, з них діти до 17 років – 35 осіб. Дана категорія хворих отримували в аптечних закладах міста препарати інсулін по виписаним лікарем-ендокринологом рецептам. Завдяки державної програми по відшкодуванню препаратів інсуліну забезпечується безперебійна поставку високоякісних препаратів інсуліну кожному пацієнту. Середній показних ефективності по програмі за рахунок рівня освоєння субвенції, який склав 98%. Це обумовлено тим, що зменшилась кількість пацієнів диспансерної групи на 9 осіб та збільшенням видатків субвенції лише на прикінці 2019 року. Залишки невикористаних у 2019 році коштів субвенції будуть розподілені та освоєні у 2020 році.
Ефективність бюджетної програми «Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» низька.
Низька ефективність програми обумовлена тим, що зменшилася кількість пацієнтів диспансерної групи хворих на цукровий діабет 2 типу, серцево-судинні захворювання та бронхіальну астму. У минулому році обраховувалися всі меншканці м.Павлограда, а з квітня 2019 року до диспансерної групи враховуються тільки ті мешканці, які заключили декларації з сімейними лікарями. Станом на 01.01.2020 обрали свого лікаря первинної медичної допомоги та підписали декларації 88815 мешканців міста, що становить 83,6% від загальної кількості населення. Державна програма «Доступні ліки» є успішною політикою відшкодування. Пацієнти щомісяця отримують ліки безоплатно чи із суттєвими знижками. Програма продовжує динамічно розвиватися: лікарських засобів стає більше. До списку ліків, які можна отримати за програмою, включено 254 лікарських засобів, 78 з яких можна отримати безоплатно, інші ж — з незначною доплатою. З 01 квітня 2019 року Національна служба здоров’я України стала головним розпорядником урядової програми реімбурсації лікарських засобів «Доступні ліки» та сама укладає договори з аптечними закладами на відшкодування лікарських засобів. З переходом програми реімбурсації в адміністрування НСЗУ відшкодування вартості лікарських засобів відбувається за принципом «гроші йдуть за пацієнтом в аптеку».

Аналіз стану виконання результативних показників бюджетних програм у сфері охорона здоров’я підтверджує те, що вони є ефективними.

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Соціальні послуги в місті Павлоград
  • Обгрунтування продуктові набори
  • ПАВЛОГРАДСЬКИЙ РТЦК ТА СП запрошує на військову службу за КОНТРАКТОМ
  • Круглий стіл з міським головою та молодими підприємцями
  • До уваги законних представників дітей!
  • Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу нежитлового приміщення по вул.Дніпровська,348/33
  • Про утворення аукціонної комісії для продажу будівлі сараю по вул.Центральна,47г
  • Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Павлограді
  • Про затвердження Положення про конкурсний комітет
  • Про затвердження переможця конкурсу проєктів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю, яким буде надаваться фінансова підтримка в 2024 році
  • Стартувала серія тренінг-ігор під назвою «Грошовий Потік»
  • Вітання до Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення
  • Засідання робочої групи по боротьбі з незаконною торгівлею підакцизними товарами
  • До уваги мешканців міста! Зміни в графіку на маршрутах!