Апрель 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

НАКАЗ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Июнь 26th, 2015 Розпорядження міського голови "Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Вывести на печать

У К Р А Ї Н А
ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Н А К А З

25 червня 2015 р. № 15- к

Про початок проведення перевірки,
передбаченої Законом України
“Про очищення влади”

Згідно з п. 19, 20 частини 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Закону України “Про очищення влади, постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 “Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади” (із змінами), абзацу сьомого плану проведення перевірок відповідно до Закону України „Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 1025-р та на виконання розпорядження міського голови від 25.06.2015 року №546-к “ Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”

НАКАЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом України „Про очищення влади” стосовно посадових осіб відділу, визначивши днем початку проведення перевірки 25 червня 2015 року.

2. Визначити головного бухгалтера Клюкіну О.В. відповідальною за проведення перевірки та ознайомленням даного наказу посадових осіб відділу.

3. Посадовим особам відділу, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.

4. Головному бухгалтеру Клюкіній О.В. забезпечити в триденний термін після одержання заяви розміщення на офіційному веб-сайті Павлоградської міської ради інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                      В.Ю. Белякін

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

afisha-201904

Останні надходження

 • Шановні земляки!
 • Вечір пам`яті Ганни Павлівни Світличної з нагоди 80-річчя з дня народження поетеси
 • Про проведення міського фестивалю — конкурсу вокального мистецтва м. Павлограда “Пісенний дивоцвіт — 2019”
 • Шановні суб’єкти господарювання!
 • Запрошуємо на традиційний фестиваль-ярмарок «Великий день» для єдності родини»!
 • До відома підприємств — експортерів м. Павлоград
 • Відділ з економічних питань інформує щодо закупівель товарів, робіт і послуг, здійснених у системі електронних закупівель «PROZORRO»
 • Звіт про виконання бюджету за І квартал 2019 року
 • Виконання бюджету за І квартал в розрізі бюджетних програм
 • Про підсумки виконання бюджету міста за І квартал 2019 року
 • Заряд енергії для юних павлоградців. Квест для учнів шкіл міста в рамках проведення Днів сталої енергії.
 • Про затвердження Порядку функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському автомобільному транспорті загального користування в місті Павлограді
 • Про навчання за підтримкою грантової програми GIZ
 • Про затвердження розрахунку додаткових сум на компенсацію збитків автоперевізників з пільгових перевезень окремих категорій громадян міста та розподілу додаткових компенсаційних виплат автоперевізникам-переможцям конкурсу з пільгових перевезень окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування звичайного режиму руху з позначкою «Пільговий» на ІІ квартал 2019 року
 • Інформація керівникам ОСББ