Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

Июль 11th, 2011 Відстеження РА Вывести на печать

Звіт

про базове відстеження результативності регуляторного акта

На виконання ст. 10 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308 “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”, здійснено базове відстеження регуляторного акта з метою оцінки стану суспільних відносин.

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер Рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради «Про затвердження Правил з організації збирання, перевезення, перероблення та утилізації побутових відходів на території м.Павлограда та затвердження норм їх утворення» від 27.05.09 № 556.
2. Назва виконавця заходів з відстеження Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради.
3. Цілі прийняття акта Цілями затвердження Норм накопичення твердих побутових відходів є:

— визначення реальних обсягів утворення побутових відходів;

— ліквідація умов для створення стихійних звалищ;

— поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті

4. Строк виконання заходів з відстеження З 01.06.2009 р. по 25.06.2009 р.
 

5.

 

Тип відстеження

 

Базове

6. Методи одержання результатів відстеження На підставі вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 08.04.2009 . в № 14 (3546) газети „Західний Донбас”, було надруковано повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил з організації збирання, перевезення, перероблення та утилізації побутових відходів на території м.Павлограда та затвердження норм їх утворення».

Для отримання зауважень та пропозицій вказаний проект регуляторного акта було оприлюднено 08 квітня 2009 р. на офіційному web-сайті виконавчого комітету (pavlograd-official.org).

В період вказаний у повідомленні, до управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради не надходило пропозицій і зауважень мешканців міста та суб’єктів підприємницької діяльності.

 

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних Використані статистичні дані комунального підприємства „Управління житлово-комунального господарства” Павлоградської міської ради за період з 01.06.09.

Дані одержані за результатами проведення аналітичної роботи з підприємствами та організаціями які займаються збором та вивозом твердих побутових відходів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта За період дії даного рішення погоджені та затверджені норми утворення твердих побутових відходів забезпечили прозорість та об’єктивність при укладанні договорів на вивіз

 • кількість звернень та скарг від мешканців міста: пов’язаних із санітарною очисткою міста – 1 звернення;
 • кількість укладених договорів на вивезення побутових відходів – 4 договори з юридичними особами, 23 договори з фізичними особами;
 • обсяги накопичення побутових відходів по різним групам споживачів – не перевищують норми, зазначені у рішенні;
 • ліквідація стихійних звалищ – 148 м3
9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей В результаті реалізації регуляторного акта покращується санітарний стан міста Павлограда.

Регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Начальник управління комунального

господарства та будівництва Ю.С.Дейнеженко

Погоджено:

Заступник міського голови з питань

комунального господарства та будівництва В.П.Жук

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-e258946a689da8b5efcab3c863ed1cef-V

Останні надходження

 • Про підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради за 9 місяців 2019 року
 • Павлоградська дитяча бібліотека – переможець обласного огляду-конкурсу бібліотек для дітей «Моя креативна бібліотека»
 • Значення раннього виявлення раку молочної залози
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 11 грудня 2018 року № 1448-44/VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами)
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 16.10.2019р. № 280-р «Про скликання позачергової 56 сесії міської ради VIІ скликання»
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету
 • Покрова на Павлоградщині
 • Пройшли громадські слухання
 • Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та транспортування КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО»
 • Виконком від 09.10.2019р.
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Павлоград вдруге ділиться досвідом роботи по створенню та діяльності ОСББ
 • Про зміну адреси