Октябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

ЗВІТ про повторне відстеження регуляторного акта

Декабрь 25th, 2013 Відстеження РА Вывести на печать


ЗВІТ
про повторне відстеження регуляторного акта
 – рішення сесії Павлоградської міської ради від 28.12.2012р. № 812-31/VI “Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Павлограді »

1. Вид та назва регуляторного акта: Рішення сесії Павлоградської міської ради від 28.12.2012р. № 812-31/VI “Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Павлограді ”.
2. Назва виконавця заходів з відстеження: управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради.
3. Мета прийняття акта: забезпечення безпеки життя та здоров’я людей, укріплення моральності й гуманності суспільства, захист тварин від страждань і загибелі внаслідок жорстокого поводження з ними; забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану території міста.
4. Строк виконання заходів з відстеження: з 28.12.2012р. по 28.12.2013р.
5. Тип відстеження: повторне.
6. Метод одержання результатів відстеження: з метою відстеження результативності дії цього регуляторного акту визначені показники результативності:
— кількість випадків притягнення до адміністративної відповідальності за порушення цих Правил;
— кількість зареєстрованих тварин;
— кількість щеплених тварин;
— кількість випадків укусів тваринами людей.
7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.
Основою для відстеження результативності регуляторного акта є аналіз даних управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради, управління ветеринароної медицини у м. Павлограді, КП “Затишне місто” щодо фактичної кількості зареєстрованих та щеплених тварин, зареєстрованих випадків укусів тваринами людей.
8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта.
Показниками результативності регуляторного впливу рішення сесії Павлоградської міської ради від 28.12.2012р. № 812-31/VI “Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Павлограді” кількість зареєстрованих та щеплених тварин

Показники результативності регуляторного акту 2013
Кількість випадків притягнення до адміністративної відповідальності за порушення цих Правил Жодна особа не була притягнута до адміністративної відповідальності
Кількість зареєстрованих тварин 888, в тому числі 117 безпритульних тварин
Кількість щеплених тварин 797, в тому числі 117 безпритульних тварин
Кількість випадків укусів тваринами людей Не зареєстровано

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.
На підставі аналізу повторного відстеження дії регуляторного акта – рішення сесії Павлоградської міської ради від 28.12.2012р. № 812-31/VI “Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Павлограді» можна зробити висновок, що прийняття даного рішення враховує захист тварин під час продажу; деталізує механізм реєстрації тварин, запобігає збільшенню безпритульних тварин на вулицях міста, забезпечує відповідний санітарний, екологічний та епізоотичний стан території міста, забезпечення безпеки життя людей, укріплення моральності й гуманності суспільства, захист від страждань і загибелі внаслідок жорстокого поводження з ними.
Повторне відстеження свідчить, що з прийняттям рішення сесії Павлоградської міської ради від 28.12.2012р. № 812-31/VI “Про затвердження Правил з утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Павлограді» що досягнення цілей регуляторного акта забезпечується у разі сумлінного виконання власниками домашніх та інших тварин його вимог.
Прийняття цього регуляторного акта дозволило удосконалити правове підґрунтя функціонування системи контролю у сфері утримання та поводження з домашніми тваринами у м. Павлограді, сприяє формуванню гуманного ставлення до тварин, забезпечує безпеку громадян, сприяє свідомому ставленню громадян до існуючих проблем у сфері утримання домашніх та інших тварин, покращення санітарно-епідемічного стану міста.
Висновок: Рішення сесії Павлоградської міської ради від 28.12.2012р.
№812-31/VI “Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Павлограді” є актуальним для врегулювання відносин у сфері поводження з домашніми та іншими тваринами, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану території міста, відповідно до Законів України “Про захист тварин від жорстокого поводження”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, та інших Законів України зазначених в даному акті.

Підготував:
Начальник управління комунального
господарства та будівництва Ю.С. Дейнеженко

Погоджено:
Перший заступник міського голови А.О. Вершина

25.12.2012 р.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-e258946a689da8b5efcab3c863ed1cef-V

Останні надходження

 • Про підсумки роботи щодо запровадження практики електронних закупівель за кошти міського, обласного, державного бюджетів, а також власних коштів виконавчих органів, комунальних підприємств та комунальних закладів Павлоградської міської ради за 9 місяців 2019 року
 • Павлоградська дитяча бібліотека – переможець обласного огляду-конкурсу бібліотек для дітей «Моя креативна бібліотека»
 • Значення раннього виявлення раку молочної залози
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Про внесення змін до рішення міської ради від 11 грудня 2018 року № 1448-44/VІІ «Про міський бюджет на 2019 рік» (зі змінами)
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 16.10.2019р. № 280-р «Про скликання позачергової 56 сесії міської ради VIІ скликання»
 • Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету
 • Покрова на Павлоградщині
 • Пройшли громадські слухання
 • Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та транспортування КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО»
 • Виконком від 09.10.2019р.
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • ПОВІДОМЛЕННЯ
 • Павлоград вдруге ділиться досвідом роботи по створенню та діяльності ОСББ
 • Про зміну адреси