Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Январь 12th, 2018 Розпорядження міського голови Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

05.01.2018р. м.Павлоград № 5 — р

Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

Керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Бюджетного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), пунктом 21 рішення міської ради від 22.12.2017р. № 1003-32/VII «Про міський бюджет на 2018 рік» з метою ефективного використання коштів загального та спеціального фондів бюджету міста, залучення додаткових надходжень до бюджету міста Павлоград:

1. Провести конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках у 2018 році на термін до 20 грудня 2018 року, для цього:

1) затвердити склад конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

2) затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додається);

3) затвердити Умови проведення конкурсу з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках (додаються).

2. Перерахування тимчасово вільних коштів згідно з договором, укладеним фінансовим управлінням міської ради з банком-переможцем, здійснюється з рахунків міського бюджету, відкритих в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, на вкладні (депозитні) рахунки, що відкриті фінансовим управлінням міської ради для розміщення таких коштів у банках.

3. Повернення відповідно до умов договору вкладу (депозиту) або його частини із вкладних (депозитних) рахунків у банках здійснюється на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в управлінні Державної казначейської служби України у м. Павлограді Дніпропетровської області, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти.

4. Кошти (відсотки), одержані від розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладному (депозитному) рахунку, зараховуються до загального фонду бюджету м. Павлограда за відповідним кодом класифікації доходів і використовуються згідно з чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова                          А.О.Вершина


Про порядок розміщення у 2018 році тимчасово вільних
коштів міського бюджету на вкладних (депозитних)
рахунках у банках

трансляції з web камер

Обговорення назв паркам, скверам, бульварам м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуарний план на січень

Останні надходження

 • У Павлограді відзначили переможців і номінантів конкурсу «Творче досягнення року — 2018»
 • Звіт про виконання міського бюджету м. Павлоград за 2018 рік
 • Попереджувальні заходи щодо кору.
 • Виконання бюджету в розрізі програм
 • Товариство GIZ запропонувало новий проект
 • ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!
 • Про затвердження фінансового плану КП «Аварійно-рятувально-водолазна станція» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградтеплоенерго» на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про затвердження фінансового плану КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • Про визнання нерухомого майна безхазяйним
 • Проекти рішень 47 сесії
 • Проекти рішень 46 сесії