Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Про проведення обстеження пасажиропотоку на міських маршрутах загального користування в звичайному режимі руху

Октябрь 15th, 2012 Розпорядження міського голови Вывести на печать

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12.10.2012р. № 361-р

Про проведення обстеження пасажиропотоку
на міських маршрутах загального
користування в звичайному режимі руху

Згідно з п.19, 20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України від 23.02.2006р. № 3492-ІУ “Про автомобільний транспорт”(зі змінами), наказом Міністерства транспорту України від 21.01.1998 р. № 21 “Порядок і умови організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом” (зі змінами), на виконання рішення виконкому від 11.01.2012р. № 8 “Про порядок відшкодування компенсаційних виплат автоперевізникам міста Павлоград за пільговий проїзд окремих категорій громадян автобусами загального користування в звичайному режимі руху на 2012рік”, з метою визначення обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій та удосконалення Порядку компенсації з державного бюджету виплат перевізникам за перевезення пасажирів пільгових категорій в автобусах загального користування в звичайному режимі руху:
1. Провести з 15 по 31 жовтня 2012 року обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху (пільгові перевезення пасажирів) згідно з додатком.
2. Організаційну роботу щодо проведення та підрахування результатів обстеження пасажиропотоку на міських маршрутах покласти на сектор по роботі з транспортом та зв’язком (Ткач).
3. Для проведення обстеження пасажиропотоку залучити працівників сектору по роботі з транспортом та зв’язком, фінансового управління, управління праці та соціального захисту населення.
4. Зазначеним структурним підрозділам визначитись з працівниками, які будуть брати участь у проведенні обстеження пасажиропотоку.
5. Перевізникам, які обслуговують міські маршрути, всебічно сприяти в проведенні обстеження пасажиропотоку та забезпечити виконання рейсів в звичайному режимі руху в повному обсязі.
6. Управлінню праці та соціального захисту населення (Бобровницька):

2
— результати обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху (пільгові перевезення пасажирів) врахувати при розробці Порядку відшкодування компенсаційних виплат автоперевізникам м. Павлограда за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2013 рік;
— при необхідності здійснити корегування розрахунків планових призначень компенсаційних виплат за 4 квартал 2012 року.
7. Відділу з питань регіональної політики (Рєзніков) забезпечити оприлюднення даного розпорядження в засобах масової інформації.
8. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому Рябову А.В., контроль залишаю за собою.

Міський голова І.С.Метелиця


































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • 60 сесія
  • Депутати схвалили звернення щодо підтримки Президента України Володимира Зеленського
  • Про надання дозволу на перепоховання
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • Про визначення обсягів пайової участі власників пересувних тимчасових споруд торговельного призначення та об’єктів сфери розваг в утриманні об’єктів благоустрою
  • Інвестиційна програма 2024-2025рр
  • Повідомлення про позачергову сесію
  • Про затвердження Порядку використання у 2025 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів Павлоградській районній державній адміністрації
  • Про затвердження Порядку використання у 2025 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А0693 Міністерства оборони України)
  • Про подачу заяв на офіційному сайті Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України
  • До уваги внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
  • Календарний план організації та проведення НМТ
  • Робоча зустріч з представниками гуманітарної організації “Action Against Hungerˮ
  • Про внесення змін до фінансового плану КП «Павлограджитлосервіс» Павлоградської міської ради на 2025 рік
  • Про передачу матеріальних цінностей