Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 25 – 27 грудня 2021 року, 01 – 03 січня 2022 року

16 декабря, 2021 Розпорядження міського голови Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.12.2021 м. Павлоград № 238-р

Про забезпечення належного порядку
в місті у святкові та вихідні дні
25 – 27 грудня 2021 року,
01 – 03 січня 2022 року

Згідно з п. 19, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою створення сприятливих умов для святкування 25 грудня 2021 року — Різдва Христового та 01 січня 2022 року — Нового року:

1. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів міської ради, підприємств та установ міста у святкові та вихідні дні 25 – 27 грудня 2021 року, 01 – 03 січня 2022 року організувати безперебійне електро-, газо-, тепло-, водопостачання промислового комплексу, житла та інших об’єктів, функціонування житлово-комунального господарства, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, установ охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів; приділити особливу увагу оперативному подоланню наслідків, спричинених можливими природними явищами.
Про позаштатні ситуації невідкладно доповідати диспетчеру диспетчерської служби міста за телефоном 20-45-99, (095)2254192.
2. Зобов’язати керівників комунальних підприємств міста та рекомендувати керівникам міських установ та організацій встановити чергування працівників на зазначений період. Графіки чергувань надати до виконкому (каб.217) не пізніше 20 грудня 2021 року.
3. Рекомендувати начальнику Павлоградського районного відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Ноженку А.Г. забезпечити належним чином охорону громадської безпеки та правопорядку в місті у святкові та вихідні дні 25 – 27 грудня 2021 року, 01 – 03 січня 2022 року.
4. Рекомендувати начальнику Павлоградського районного управління ГУДСНС України у Дніпропетровській області Миславському О.В. приділити особливу увагу готовності (у разі необхідності) до оперативного подолання наслідків, викликаних надзвичайними ситуаціями. 5. Установити чергування заступників міського голови у телефонному режимі згідно з графіком чергування на грудень 2021 року та січень 2022 року затвердженим міським головою.
6. Відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю (Кашталян) через засоби масової інформації проінформувати населення міста про режим роботи виконавчих органів міської ради.
7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

Міський голова Анатолій ВЕРШИНА




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про створення постійної комісії з обстеження зелених насаджень міста Павлоград
  • Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію Павлоградській міській раді та її виконавчих органах
  • Оголошення про результати конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування
  • Державна служба зайнятості компенсує бізнесу витрати
  • На захисті прав дітей!
  • «Рекламні та маркетингові послуги»: Лот №1 «Створення та розміщення постерів з нагоди свят та ювілейних дат»; Лот №2 «Створення та розміщення засобів з інформування громадськості»; Лот №3 «Послуги з підтримання належного естетичного вигляду площин білбордів», ДК 021:2015 «79340000-9»: Рекламні та маркетингові послуги, Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-011202-a.
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 26.11.2025 № 2110/0/3-25 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчого комітетуˮ
  • Робоча зустріч з фахівцями, які дотичні до роботи з дітьми
  • Про затвердження обґрунтування підстави здійснення закупівлі
  • Онлайн-зустріч Павлограда та Ронда-Кінон-Таф: крок до міжнародного партнерства
  • Звернення міського голови Анатолія Вершини до Міжнародного дня театру
  • У бою за Україну загинув наш земляк СЕЛЕЗНЬОВ Іван
  • Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, Лупирь Олені Іванівні
  • Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, Шелепову Сергію Івановичу
  • Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, Шинкоренко Лідії Яківні