Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Август 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про забезпечення належного порядку в місті у святкові та вихідні дні 8 — 10 березня 2014р.

Март 5th, 2014 Розпорядження міського голови Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04.03.2014 м.Павлоград № 56 — р

Про забезпечення належного порядку
в місті у святкові та вихідні дні
8 — 10 березня 2014р.

Згідно з п.19, 20 ч.4 ст.42, ч.8 ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядженням голови облдержадміністрації від 25.02.2014р. №Р-115/0/3-14, з метою створення сприятливих умов для святкування дня 8 Березня, а також забезпечення належного порядку у вихідні та святкові дні:

1. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів міської ради, підприємств та установ міста забезпечити життєдіяльність підприємств, установ і населення міста у святкові та вихідні дні 8-10 березня 2014 року, для чого організувати безперебійне електро-, газо-, тепло-, водопостачання промислового комплексу, житла та інших об’єктів, функціонування житлово-комунального господарства, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, установ охорони здоров’я, охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів; приділити особливу увагу оперативному подоланню наслідків, спричинених можливими природними явищами.
Про позаштатні ситуації невідкладно доповідати черговому виконкому по телефону 6-24-99.
2. Рекомендувати начальнику Павлоградського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області (з обслуговування м.Павлограда та Павлоградського району) Малинозі О.М. та начальнику Павлоградського міськрайонного Управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Миславському О.В., забезпечити належним чином охорону громадської безпеки та правопорядку, безпеку дорожнього руху, дотримання протипожежної безпеки.
3. З метою своєчасного реагування та оперативного вирішення проблемних питань встановити чергування відповідальних працівників згідно з графіком (додається).
4. Загальному відділу виконкому (Душеба) ознайомити з даним розпорядженням всіх зацікавлених осіб.
5. Відділу з питань регіональної політики (Чернєнок) через ЗМІ проінформувати населення міста про режим роботи виконавчих органів міської ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників міського голови за напрямками роботи.

Міський голова І.С.Метелиця




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Підсумкове засідання робочої групи з актуалізації Концепції інтегрованого розвитку м. Павлоград
  • Виконком від 25.07.2025 р
  • Відбулася позачергова сесія Павлоградської міськради
  • Порядок денний на серпень 2025р.
  • Рішення 63 сесії VIII скликання
  • 64 сесія
  • Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг у комунальній установі «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування» за 2024 рік
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 12.03.2025 р. №283/0/3-25 «Про затвердження розподілу додаткової суми компенсації підприємствам-автоперевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян в автобусах загального користування на маршрутах м. Павлограда на 2025 рік »
  • Партнерство з грузинськими партнерами
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Тренінг із психоемоційного відновлення
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування