Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами

Март 26th, 2013 Служби соціального захисту Вывести на печать

Відповідно до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” право на вказану допомогу мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, а саме:
• жінки з числа військовослужбовців Збройних сил,
• жінки, звільнені з роботи у зв’язку з ліквідацією підприємства, установи та організації,
• жінки, зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні,
• аспірантки, докторантки, клінічні ординатори, студентки вищих навчальних закладів І –IV рівня акредитації та професійно–технічних навчальних закладів. Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами,
• непрацюючі жінки,
• суб’єктам підприємницької діяльності, які не сплачують страхові внески.

Допомога може бути призначена за місцем фактичного проживання за умови подання довідки про неодержання зазначеної допомоги в органах праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Для призначення допомоги до управління праці та соціального захисту населення необхідно подати наступні документи:
— заяву за формою, затвердженою Мінпраці, заповнену на підставі паспорту та ідентифікаційного номеру,
— довідка, встановленого зразка, видана лікувально-профілактичним закладом,
— довідка:
* для учнів/студентів – з місця навчання про те, що жінка навчається і не отримує стипендії
* для звільнених у зв’язку з ліквідацією підприємства — ліквідаційної комісії про те, що жінка звільнена з роботи у зв’язку з ліквідацією підприємства;
* для зареєстрованих на обліку в центрі зайнятості — державної служби зайнятості про те, що жінка зареєстрована в державній службі зайнятості як безробітна;
* для суб’єктів підприємницької діяльності — Пенсійного фонду України про те, що жінка, яка є фізичною особою — підприємцем, перебуває (не перебуває) на обліку в органах Пенсійного фонду України та не бере участь на добровільних засадах у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.
Особи, які усиновили чи взяли під опіку дитину протягом 2 місяців з дня її народження, подають рішення про усиновлення чи встановлення опіки.

Допомога по вагітності та пологах виплачується за весь період відпустки по вагітності та пологах тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей — 70) календарних днів після пологів, тобто 126 календарних днів. В разі ускладнених пологів період непрацездатності по вагітності та пологах становить 140 календарних днів. Жінкам, віднесеним до 1-4 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога надається тривалістю 180 календарних днів (по 90 днів до та після пологів).

За період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами виплачується незалежно від одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в розмірі, визначеному для непрацюючих жінок.

Розмір допомоги за повний календарний місяць періоду непрацездатності по вагітності та пологах становить 25% прожиткового мінімуму для працездатної особи на місяць, а саме: з 01.01.2013 – 286,75грн, з 01.12.2013 – 304,5грн.

Допомога у зв’язку з вагітністю та пологами не призначається:
1) якщо звернення за нею надійшло пізніше ніж через 6 місяців з дня закінчення періоду непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами;
2) якщо стався викидень.

З питань оформлення документів на призначення допомоги необхідно звертатись до відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Павлоградської міської ради (м. Павлоград, вул. К.Маркса, 47, каб.4, тел. 63379).

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Міський голова А.Вершина вручив Почесним громадянам міста Нагрудний знак
 • Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО» ПМР
 • Зустріч вдячності
 • 24 червня 2020 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 27.05.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 27.05.2020 року
 • Вирішено питання фінансування утилізації твердого ракетного палива на Павлоградському хімічному заводі
 • Відбулась 67 сесія Павлоградської міської ради
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 26.05.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 26.05.2020 року
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Готуємося до відновлення роботи закладів дошкільної освіти
 • ЗВІТ про виконання міського бюджету м.Павлоград за І квартал 2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 25.05.2020 року
 • Про затвердження протоколу № 1 від 14.05.2020 р. засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води