Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

Оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Апрель 3rd, 2013 Служби соціального захисту Вывести на печать

Організацією та проведенням заходів по оздоровленню осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС займається управління праці та СЗН Павлоградської міської ради. Забезпечення чорнобильців санаторно-курортними путівками проводиться щороку на підставі Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та відповідних законодавчих актів.
У минулому 2012 році з 52 чорнобильців, що звернулися до управління, оздоровилося 25 осіб, а саме: 6 чорнобильців першої категорії, 9 – другої категорії, 10 дітей ( в тому числі 2 дітей в супроводі батьків).
Санаторно-курортні путівки надходять в управління від Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА. Департамент проводить розподіл путівок між регіонами області з урахуванням чисельності постраждалого населення та поданих заяв.
З 2013 року в Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесені зміни щодо забезпечення санаторно-курортними путівками. Так, з першого січня чорнобильці мають право на щорічне безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками шляхом надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування чи одержання за їх бажанням грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні. Також Закон встановлює право вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідного профілю чи закладу відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та, за бажанням, здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів у разі недостатності суми щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок на санаторно-курортне лікування чи відпочинок у вибраному закладі. Санаторно-курортні заклади незалежно від форми власності зобов’язані надавати санаторно-курортні та оздоровчі послуги шляхом безготівкових розрахунків. Порядок надання щорічної грошової допомоги та здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації в розмірі середньої вартості путівки в Україні встановлюється Кабінетом Міністрів України. Розмір щорічної грошової допомоги, щорічний розмір середньої вартості путівки в Україні визначаються законом про Державний бюджет України на відповідний рік.
Для чорнобильців, що виявили бажання оздоровитися по санаторно-курортній путівці, по-перше, потрібно звернутися до лікувального закладу за місцем перебування на диспансерному обліку та отримати медичну довідку форми 070, в якій вказується профіль захворювання та рекомендоване санаторно-курортне лікування. По-друге, необхідно звернутися до чорнобильського відділу Управління та подати заяву встановленого зразку, довідку форми 070, оригінали та копії паспорту, ідентифікаційного коду та пільгового посвідчення.
Стосовно дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, слід зауважити, що заява разом з медичною довідкою форми 070, оригіналами та копіями свідоцтва про народження дитини та пільгового посвідчення, подається батьками або особою, яка їх замінює. Звертаємо увагу, що діти віком до 10 років можуть оздоровлюватися разом з особою, яка має статус чорнобильця, а саме: з одним з батьків, або особою, яка їх замінює.
Отримати відповіді на питання, які виникають, в тому числі у зв’язку зі змінами, що внесені до Закону, можливо за адресою: м. Павлоград вул. К.Маркса, 47, кабінет №21.

Начальник УПСЗН Бобровницька Л.В.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.03.2020р. № 88-р (з урахуванням внесених змін)
 • Про заходи щодо економного і ефективного витрачання бюджетних коштів в період карантину
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 08.04.2020 року
 • Вітаємо ромів м. Павлоград з Міжнародним днем ромів
 • Шановні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі !
 • Інформація щодо епідситуації в місті 08.04.2020 року
 • Шановні павлоградці!
 • Виконком від 02.04.2020р.
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за березень 2020р
 • Місту подарували обприскувачі для дезінфекції місць загального користування
 • Про присвоєння окремих адрес будівлям
 • Про несення змін до рішення виконкому від 14.01.2015 № 28
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 07.04.2020 року