Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

Субсидія доступна кожному

Апрель 3rd, 2013 Служби соціального захисту Вывести на печать

Кабінетом Міністрів України приймаються заходи щодо посилення соціального захисту населення при оплаті за житлово-комунальні послуги.
З метою захисту малозабезпечених верств населення Урядом розроблена і впроваджена програма житлових субсидій, у функцію якої входять підтримка малозабезпечених сімей при оплаті комунальних послуг шляхом призначення їм житлових субсидій. Програмою субсидій стабільно користуються багато сімей протягом 18 років, відчувши на собі значну підтримку і соціальний захист з боку держави.
Розмір субсидії — це різниця між нарахованими комунальними платежами з урахуванням пільг і можливістю оплати. Для працюючих громадян самостійною можливістю плати за житло вважається 15% від доходу сім’ї, для сімей, де є пенсіонери, інваліди і діти до 18 років — 10%. Також право на десяти відсоткову оплату житлово-комунальних послуг мають сім’ї, що складаються з працездатних громадян, якщо доход з розрахунку на одного члена сім’ї не перевищує 50% прожиткового мінімуму.
З 1 січня 2013 року прожитковий мінімум для визначення доходу при призначенні субсидії складає 1108 грн.
Для оформлення житлової субсидії громадяни надають в Управління праці та соціального захисту населення мінімальний пакет документів. При зверненні заявник згідно паспорта заповнює заяву та декларацію про доходи і майновий стан сім’ї, працюючі надають довідку про доходи. Інші документи (довідка про доходи непрацюючих членів сім’ї, довідка про склад сім’ї) комплектуються фахівцями без участі громадян. Звертаємо увагу на те, що субсидії призначаються на опалювальний (жовтень-квітень) та неопалювальний (травень-вересень) сезон.
Згідно Положення про порядок призначення субсидії у разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги субсидії призначаються упродовж трьох місяців з моменту підвищення розміру платежу. Також користуються субсидією громадяни, що мають поточну заборгованість за житлово-комунальні послуги. Основною умовою отримання субсидії залишається своєчасна проплата обов’язкового платежу під час користування субсидією.
При розрахунку субсидії враховуються доходи усіх членів сім’ї, які зареєстровані разом за адресою, за попередні шість місяців, передуючих місяцю звернення. У сукупний доход сім’ї включаються усі види грошових та натуральних доходів, які носять систематичний характер виплат і підлягають оподаткуванню. Це нарахована заробітна плата, усі види соціальних виплат, пенсії, стипендії, регресні та компенсаційні виплати, доходи від підприємницької діяльності, аліменти, доходи від земельного паю та ін. Громадяни несуть персональну відповідальність за надання документів зі свідомо неправдивими відомостями, невірною або неповною інформацією про доходи. До винних в зайвому нарахуванні субсидії приймаються заходи, передбачені законодавством.
Для визначення права отримувати субсидію за винятком, при виконкомі працює комісія зі спірних питань. Засідання комісії проводяться в міру необхідності.
У 2012 році позитивно розглянуто 1130 звернень. Це питання, що вимагають індивідуального розгляду. Рішення по кожному випадку приймаються членами комісії колегіально.
У опалювальному періоді 2012-2013 р.р. скористалися правом отримання субсидії на відшкодування витрат при оплаті житлово-комунальних послуг 6968 сімей. Середній розмір субсидії на одну сім’ю складає 332 грн. Вперше за державною допомогою звернулося 578 сімей.
Багатьом сім’ям надається субсидія і в літній період. За призначенням субсидії в літній період звертаються найбільш незахищені громадяни нашого міста — самотні матері, пенсіонери, що мають мінімальний розмір пенсії та інші.
Шановні Павлоградці !
Кожна сім’я має право скористатися державною підтримкою при оплаті за житло шляхом оформлення житлових субсидій.
Підрахуйте свій сімейний доход і звертайтеся за субсидією!
Якщо у Вас виникли питання за призначенням субсидії, а саме:
як перевірити своє право на отримання державної допомоги, які документи необхідно надати, просимо звертатися в Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Павлоград, вул. К.Маркса, 47 кабінет №4, тел. 6-33-79, 6-28-57.

В.о .начальника управління Н.О.Титаренко

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Укрпошта запровадила безкоштовну доставку засобів індивідуального захисту
 • Передбачені заходи щодо посилення контролю за використанням бюджетних коштів
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 09.04.2020 року
 • Увага! У місті буде проводитися дезінфекція!
 • Вітання з життєвим ювілеєм!
 • Інформація щодо епідситуації в місті 09.04.2020 року
 • Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.03.2020р. № 88-р (з урахуванням внесених змін)
 • Про заходи щодо економного і ефективного витрачання бюджетних коштів в період карантину
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 08.04.2020 року
 • Вітаємо ромів м. Павлоград з Міжнародним днем ромів
 • Шановні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки та батьки-вихователі !
 • Інформація щодо епідситуації в місті 08.04.2020 року