Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» повідомляє:

Август 18th, 2016 УКГБ Вывести на печать

Згідно з «Типовою інструкцією з організації безпечного проведення газонебезпечних робіт» до газонебезпечних робіт відносяться роботи пов’язані з оглядом, очищенням, ремонтом, розгерметизацією технологічного обладнання, комунікацій, роботи всередині ємностей (апаратів, барабанів котлів, теплообмінників, печей, реакторів, резер¬вуарів, цистерн, іншого подібного обладнання, колекторів, цистерн, тунелів, колодязів, приямків і т. ін.), при виконанні яких має місце або не виключена можливість виділення в робочу зону речовин, що може призвести до вибуху, пожежі, шкідливої дії па організм людини, до небезпечного зниження вмісту кисню в робочій зоні (менше 20% об’ємних).
Особливістю газонебезпечних робіт є те, що опинившись за нечіт¬кого дотримання вимог безпеки у загазоване середовище, працівник може раптово втрачати свідомість. В таких ситуаціях зазвичай поспішні, невмілі та з порушеннями вимог безпеки дії по спасінню потерпілого нерідко закінчуються груповими смертельними нещасни¬ми випадками, а самі рятувальники опиняються в положенні потерпі¬лого. Тому газонебезпечні роботи повинні проводитись тільки у випадках, коли їх неможливо виконати без участі людини.
До виконання газонебезпечних робіт допускаються особи віком не менше 18 років, які пройшли в установленому порядку медичний огляд, навчання і перевірку знань щодо безпечного виконання робіт, користування засобами захисту та надання першої допомоги потерпі¬лим. Особи, що залучаються до газонебезпечних робіт, виконання яких потребує застосування ізолюючих апаратів захисту органів дихання, повинні пройти спеціальне навчання.
Виконувати газонебезпечні роботи необхідно бригадою у складі не менше 3-х осіб, забезпечених необхідними засобами захисту (рятувальними мотузками та поясами, протигазами ПШ-1, ПШ-2), спецодя¬гом, спецвзуттям, лампами ЛБВК для перевірки на загазованість колодязів, інструментами тощо. Входити до газонебезпечної зони можливо тільки з дозволу відповідального за безпечне виконання робіт і у відповідних засобах захисту.
Газонебезпечні роботи, пов’язані з можливим виділенням вибухо¬небезпечних речовин, повинні виконуватись із застосуванням інстру¬ментів, пристроїв, спецодягу і спецвзуття, використання яких не призводить до утворення іскор.
З метою запобігання виникнення нещасних випадків під час виконання газонебезпечних робіт в колодязях, каналізаційних мережах, тунелях і подібних спорудах необхідно залучати до виконання таких робіт спеціалізовані організації, які мають відповідні документи дозвільного характеру.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Шановні павлоградці!
 • Виконком від 02.04.2020р.
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград
 • Перелік рішень виконкому Павлоградської міської ради за березень 2020р
 • Місту подарували обприскувачі для дезінфекції місць загального користування
 • Про присвоєння окремих адрес будівлям
 • Про несення змін до рішення виконкому від 14.01.2015 № 28
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 07.04.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 07.04.2020 року
 • Міський голова провів нараду щодо дотримання режиму максимальної економії коштів
 • У Павлограді продовжує діяти акція «Допоможи ближньому»
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 06.04.2020 року
 • Звіти про використання бюджетних коштів за І квартал 2020 року
 • Під час карантину будьте відповідальними