Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» повідомляє:

Август 18th, 2016 УКГБ Вывести на печать

Згідно з «Типовою інструкцією з організації безпечного проведення газонебезпечних робіт» до газонебезпечних робіт відносяться роботи пов’язані з оглядом, очищенням, ремонтом, розгерметизацією технологічного обладнання, комунікацій, роботи всередині ємностей (апаратів, барабанів котлів, теплообмінників, печей, реакторів, резер¬вуарів, цистерн, іншого подібного обладнання, колекторів, цистерн, тунелів, колодязів, приямків і т. ін.), при виконанні яких має місце або не виключена можливість виділення в робочу зону речовин, що може призвести до вибуху, пожежі, шкідливої дії па організм людини, до небезпечного зниження вмісту кисню в робочій зоні (менше 20% об’ємних).
Особливістю газонебезпечних робіт є те, що опинившись за нечіт¬кого дотримання вимог безпеки у загазоване середовище, працівник може раптово втрачати свідомість. В таких ситуаціях зазвичай поспішні, невмілі та з порушеннями вимог безпеки дії по спасінню потерпілого нерідко закінчуються груповими смертельними нещасни¬ми випадками, а самі рятувальники опиняються в положенні потерпі¬лого. Тому газонебезпечні роботи повинні проводитись тільки у випадках, коли їх неможливо виконати без участі людини.
До виконання газонебезпечних робіт допускаються особи віком не менше 18 років, які пройшли в установленому порядку медичний огляд, навчання і перевірку знань щодо безпечного виконання робіт, користування засобами захисту та надання першої допомоги потерпі¬лим. Особи, що залучаються до газонебезпечних робіт, виконання яких потребує застосування ізолюючих апаратів захисту органів дихання, повинні пройти спеціальне навчання.
Виконувати газонебезпечні роботи необхідно бригадою у складі не менше 3-х осіб, забезпечених необхідними засобами захисту (рятувальними мотузками та поясами, протигазами ПШ-1, ПШ-2), спецодя¬гом, спецвзуттям, лампами ЛБВК для перевірки на загазованість колодязів, інструментами тощо. Входити до газонебезпечної зони можливо тільки з дозволу відповідального за безпечне виконання робіт і у відповідних засобах захисту.
Газонебезпечні роботи, пов’язані з можливим виділенням вибухо¬небезпечних речовин, повинні виконуватись із застосуванням інстру¬ментів, пристроїв, спецодягу і спецвзуття, використання яких не призводить до утворення іскор.
З метою запобігання виникнення нещасних випадків під час виконання газонебезпечних робіт в колодязях, каналізаційних мережах, тунелях і подібних спорудах необхідно залучати до виконання таких робіт спеціалізовані організації, які мають відповідні документи дозвільного характеру.

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Путівник ветерана “Піксель”
  • ВИМОГИ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ЗАСТОСУВАННЯ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ
  • Виконком від 17.04.2024 р.
  • ЛЕПТОСПІРОЗ – ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНЕ ІНФЕКЦІЙНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ
  • Про скасування рішення Павлоградської міської ради виконавчого комітету №252 від 23.03.2022
  • Шановні керівники підприємств сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!
  • ПАВЛОГРАДСЬКИЙ РТЦК ТА СП запрошує на військову службу за КОНТРАКТОМ
  • ОБЕРЕЖНО! ПЕРІОД АКТИВНОСТІ КЛІЩІВ!
  • Гуманітарна допомога медичному закладу міста від Агентства США з міжнародного розвитку USAID
  • Акутальні грантові пропозиції
  • Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Павлоградської міської територіальної громади на 2025-2027 роки
  • Виконком від 10.04.2024 р.
  • До уваги ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин!
  • Запрацювала «Єдина ветеранська лінія»
  • Інформація про використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб за 1 квартал 2024р.