Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про хід виконання програми «Про затвердження цільової Програми економічної підтримки комунального підприємства «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2022-2026 р.р.» за 2023 рік

Февраль 1st, 2024 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

__________2024 рік м.Павлоград №_________

Про хід виконання програми
«Про затвердження цільової
Програми економічної підтримки
комунального підприємства «Павлоградська
телерадіокомпанія» Павлоградської
міської ради на 2022-2026 р.р.» за 2023 рік

Згідно з п.1 ч. а ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на виконання законів України «Про державну підтримку медіа, гарантії професійної діяльності та соціальний захист журналіста», «Про інформацію», «Про медіа», керуючись Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади».
Для висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та організації інформаційної взаємодії з органами місцевого самоврядування, Павлоградською міською радою прийнято рішення від 27.07.2021р. №320-11/VІIІ «Про затвердження цільової Програми економічної підтримки комунального підприємства «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2022-2026 роки» (далі Програма).
Реалізація програми телерадіокомпанії є задоволення конституційних прав місцевого населення на інформацію, забезпечення доступу громадян до інформації, сприяння розвитку громадянського суспільства, всебічне висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, поширення інформації про діяльність депутатів органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, створення у регіоні сприятливих умов для розширення інформаційного простору за рахунок збільшення можливостей доступу та підвищення якості інформації, забезпечення інформаційно- роз’яснювальної роботи щодо прав та обов’язків мешканців міста з питань місцевого значення, створення умов для модернізації інформаційної інфраструктури, забезпечення безперебійного функціонування телерадіокомпанії, всебічне висвітлення політичного, господарського, соціально — економічного, культурного життя регіону.
Згідно Програми, щоденно висвітлюється діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, надаються безоплатні послуги населенню міста Павлограда з телевізійного мовлення, а саме створення та розповсюдження таких передач: « До річниці вторгнення РФ», «День з волонтеркою», «Давайте перевіримо», «Розірви коло», «Геноцид українців», «Осінній челедж», «До Дня волонтерів» та інші, у яких більш наглядно висвітлюється робота обласної та місцевої гілок влади, налагоджено тісний зв’язок між органами місцевого самоврядування і громадськістю, забезпечено прозорість та відкритість діяльності влади. Регулярно проводяться зустрічі керівників органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування з працівниками ЗМІ, на яких розглядаються і аналізуються актуальні питання їхньої роботи, економічного і матеріально-технічного стану комунальних підприємств. На виконання заходів Програми в 2023 році використано кошти в сумі 8224589,65 грн з них на: заробітну плату з нарахуваннями — 6660237,4 грн, телекомунікаційні послуги – 242699,15 грн, послуги інтернету – 18781,94 грн, закупівля невиключних майнових прав на сповіщення творів (контент) відповідно до програмної концепції мовлення — 159200 грн, комунальні послуги – 153700,95 грн, відшкодування матеріальних витрат на оплату комунальних послуг– 100110,21 грн, дозвіл на публічне сповіщення творів – 48000грн, придбання обладнання – 812082,4 грн. інші – 29777,6 За виділені кошти утримувалось 25,5 штатних одиниць. Загальний обсяг телепродукту склав 8760 годин.
У 2023 році виготовлено 372 телесюжетів та передач про діяльність органів виконавчої і представницької влади, про шляхи розв’язання суспільно-значущих проблем і питань.
Висвітлено 43 місцевих заходів, конкурсів, загальнодержавних і міжнародних виставкових заходів за участю міських делегацій, 260 телесюжетів та передач з нарад, робочих зустрічей, урочистих заходів за участю керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, 1468 сповіщень про загрозу повітряної тривоги.
З початком повномаштабного воєнного вторгнення Російської Федерації в Україну телекомпанією розпочато сповіщення населення про виникнення загроз та надзвичайних ситуацій. Кожного дня висвітлюємо про ситуацію в регіоні, країні.
Збережено телебачення та його трудовий колектив, зміцнена матеріально – технічна база, зростає кількість телеглядачів. Висвітлюється діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Міська влада налагоджує тісний зв’язок між своїми ланками і представниками ЗМІ, забезпечує прозорість та відкритість своєї діяльності.
Пріоритетного значення набуває розвиток єдиного інформаційного простору міста та впровадження організаційно-правових, технічних та інформаційних заходів щодо забезпечення необхідною та корисною інформацією городян, створення різноманітних програм та передач щодо прозорості діяльності міської влади.
На підставі вищевикладеного, з метою забезпечення безперебійної та якісної діяльності міського телебачення виконавчий комітет Павлоградської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Інформацію про хід виконання програми затвердженою рішенням міської ради від 27.07.2021р. №320-11/VІIІ «Про затвердження цільової Програми економічної підтримки комунального підприємства «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради на 2022-2026 роки» прийняти до відома.
2. Директору КП «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради (Керімов):
1) забезпечити виконання заходів Програми протягом 2024 року;
2) продовжити активну взаємодію між органами місцевого самоврядування і громадськістю;
3) висвітлювати діяльність влади, економічного і матеріально-технічного стану комунальних підприємств, актуальних проблем міста;
4) забезпечити безперебійне транслювання каналу «ПТРК» радіо FM.
3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора КП «Павлоградська телерадіокомпанія» Павлоградської міської ради (Керімов), контроль — на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябову А.В.

Міський голова Анатолій ВЕРШИНА

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Виконком від 10.07.2024 р.
 • Інформація щодо одноразової матеріальної допомоги
 • Розпочато реалізацію проєкту «Комфортні та безпечні зупинки»
 • Реабілітація дітей з інвалідністю
 • Супермаркет рішень для громад
 • Виїздна робоча нарада міського голови з керівниками медичної сфери міста
 • Три простих кроки для належного оформлення працівника на роботу
 • Про розвиток та функціонування містобудівного кадастру м. Павлограда
 • До уваги містян, майно яких було пошкоджено внаслідок ракетної атаки!
 • Виконком від 08.07.2024 р.
 • Про погодження інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» Павлоградської міської ради
 • Поради лікаря при аномальній спеці
 • Шановні керівники підприємств сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!