Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Январь 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Про проведення громадських обговорень під час розгляду питання щодо перейменування об’єктів топонімії м. Павлограда

14 марта, 2024 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___р. м. Павлоград №_________

Про проведення громадських обговорень під час розгляду питання щодо перейменування об’єктів
топонімії м. Павлограда

Згідно з статтями 37, 40, 59 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні “, Законом України „Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії“, керуючись частиною 5 статті 3, статтею 4 Закону України „ Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій “, пунктом 5 Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989, з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування об’єктів топонімії м. Павлограда та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Провести громадське обговорення щодо перейменування об’єктів топонімії міста Павлоград у форматі онлайн — голосування в період з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення по 28 квітня 2024 року.
2. Відділу з питань організаційної роботи та взаємодії з громадськістю (Кашталян М.В.) в офіційних засобах масової інформації оприлюднити до 28 березня 2024 року інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топонімії міста Павлограда визначених у додатку до цього рішення.
3. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення (Барсунянц В.В.) забезпечити з 28 березня 2024 року на офіційному сайті Павлоградської
2
міської ради інформацію з можливістю голосування: “за”, “проти”, „свій варіант ”.
4. Робочій групі з питань перейменування вулиць, провулків, проїздів, проспектів, бульварів у місті Павлоград протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) опрацювати, узагальнити їх та підготувати звіт, у якому зазначити найменування організатора, зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформацію про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.
5. Відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю (Кашталян М.В.) оприлюднити на офіційному сайті Павлоградської міської ради звіт про проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топонімії міста Павлоград.
6. Відділу містобудування та архітектури (Коценко В.В.) винести питання щодо перейменування об’єктів топонімії міста Павлоград на розгляд Павлоградської міської ради.
7. Контроль по виконанню даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова Анатолій ВЕРШИНА

Додаток
до рішення виконавчого комітету
від ________ № _________

Перелік
об’єктів топонімії м. Павлограда, які пропонуються до перейменування

№ Тип Назва об’єкта топоніміки Пропозиції/Рекомендації
щодо назви об’єкта топоніміки
1 вулиця 35-ї Дивізії
2 вулиця Бабенка
3 вулиця Братська
4 вулиця Визволення
5 вулиця Войнової
6 вулиця Восьмого березня
7 вулиця Громадянська
8 вулиця Дружби
9 вулиця Кабака
10 вулиця Караванченка
11 вулиця Ковната
12 вулиця Ковпака
13 вулиця Короленка
14 вулиця Котіна
15 вулиця Кравченка
16 вулиця Кутузова Михайла
17 вулиця Макаренка
18 вулиця Павлоградська
19 вулиця Партизанська
20 вулиця Пасвольського Лео
21 вулиця Перемоги
22 вулиця Прибера
23 вулиця Сергєєва-Ценського
24 вулиця Сєрова Валентина
25 вулиця Сметаніна
26 вулиця Спартака
27 вулиця Фестивальна
28 вулиця Чайковського
29 вулиця Червона
30 вулиця Шутя
31 провулок Бригадний
32 провулок Декабристів
33 провулок Макаренка
34 провулок Першотравневий
35 провулок Синельниківський
36 провулок Черніхова Якова
37 парк Дружби
38 парк ім. 1 Травня
39 парк ім. 18 Вересня
40 парк ім. Комарова

Начальник відділу містобудування
та архітектури – головний архітектор міста Валентина КОЦЕНКО




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про хід виконання програми «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства та об’єктів благоустрою міста Павлоград на 2025-2027 роки» за 2025 рік
  • Виконком від 28.01.2026 р
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Павлоград
  • У бою за Україну загинули наші земляки
  • До уваги суб’єктів господарювання!
  • Про хід виконання програми «Щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Павлограда на 2024-2026 роки» за 2025 рік
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування
  • Про надання дозволу на списання службового автомобіля
  • Про хід виконання програми «Сприяння громадській активності у розвитку м. Павлоград на 2025-2028 роки» за 2025 рік