Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про результати впровадження заходів з підвищення інвестиційної спроможності міста Павлоград у 2024 р.

Июнь 14th, 2024 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

___________ м. Павлоград №___________

Про результати впровадження
заходів з підвищення інвестиційної
спроможності міста Павлоград у 2024 р.

Згідно зі ст. 40 та ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Павлоградської міської ради відмічає, що в місті проводиться певна робота по залученню внутрішніх і зовнішніх інвестиційних ресурсів, як додаткових джерел фінансування, направлених на розвиток різних сфер діяльності м.Павлоград.
Відповідно до Програми підвищення інвестиційної спроможності м. Павлограда на 2022-2024 роки, цілями якої є покращення іміджу міста, як території сприятливої для інвестування та співробітництва, протягом першого півріччя 2024 р. робота була націлена на подальше налагодження партнерських відносин з міжнародними донорами та муніципалітетами, а також проводилися заходи щодо розвитку проєктного менеджменту сумісно з громадськими організаціями.
У поточному році продовжено активну співпрацю виконавчих органів міської ради та громадських організацій з ПРООН, УФСІ, U-LEAD, USAID, Асоціація Євроміст «Eurocities», «United for Ukraine», «Асоціація міст України», Cities4Cities/United4Ukraine, SKEW (Міста у єдиному світі), ГО «Асоціація енергетичних аудиторів», Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, ІСАР Єднання, «Міжнародним благодійним фондом «СЕЙВД», відокремленим підрозділом Хелп-Хільфе ЦУР ЗЕЛЬБСТХІЛЬФЕ Е.Ф. в Україні.
Це дозволило підготувати та реалізовувати 16 важливих для міста проєктів на загальну суму 315 219,0 тис. грн. направлених на покращення надання послуг у сфері ЖКГ, житлових умов ВПО, впровадження сучасних освітніх технологій та модернізацію матеріально –технічної бази закладів освіти тощо.
Продовжено роботу з налагодження партнерських відносин з Чеською Республікою, Німеччиною, Норвегією, Швеціїєю, Швейцарією та Євросітіз.
З метою впровадження маркетингової стратегії через використання елементів візуальної ідентифікації, підготовлено сумісно з Павлоградською телерадіокомпанією презентацію про місто Павлоград, двомовний презентаційний довідник та різноманітна промоційна продукція.
Систематично проводяться навчальні програми та тренінги з актуальних питань розвитку і відновлення міста та проєктного менеджменту. Це дає можливість підвищувати кваліфікацію спеціалістам та громадським діячам і більш професійно готувати грантові заявки.
Міська влада всебічно сприяє розвитку підприємництва і забезпечує цій сфері діяльності максимальну підтримку.
Діюча Програма сприяння розвитку підприємництва в м. Павлоград на 2022-2024 роки дозволяє забезпечити на постійній основі проведення навчальних програм для молоді та підприємців міста, а також надання гранту на створення власної справи.
У 2024 році за результатами першого етапу конкурсу бізнес–проєктів, в якому презентовано 6 бізнес-ідей, визначено 2-х переможців з проєктами «Подологічний кабінет «PODOZONA» і «Агенція дитячих свят «Baby Нappy» та надано грант на загальну суму 166,3 тис. грн.

Враховуючи вищезазначене, з метою підвищення інвестиційної спроможності міста та ефективної підготовки проєктів соціально-економічного розвитку й залучення додаткових фінансових ресурсів на їх реалізацію, виконком Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Керівникам управлінь, відділів міської ради та виконкому:

1) щоквартально до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати до відділу з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій інформацію щодо проєктів, які реалізуються в громаді;

2) активізувати роботу щодо участі у навчальних заходах за напрямками діяльності;

3) вивчати кращі практики з питань залучення додаткових фінансових ресурсів інших громад та міжнародних муніципалітетів і впроваджувати їх в практику;

4) сприяти залученню державної підтримки, міжнародної технічної допомоги, яка направлена на впровадження енергозберігаючих технологій, покращення матеріальної бази бюджетної сфери та підтримку інноваційних рішень;

5) забеспечити систематичне оновлення даних по проєктам в систему DREAM. Інформувати відділ з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій щодо планів з підготовки та реалізації проєктів на відповідний період.

2. Відділу з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій (Кусочкіна):

1) підготувати проєкт нової програми з питань залучення інвестицій та грантів з урахуванням інвестиційної спроможності громади;

2) надавати інформаційну допомогу ГО, підприємствам, установам та організаціям міста у реалізації інвестиційних, інноваційних проєктів;

3) систематично проводити моніторинг грантових проєктів та інформувати структурні підрозділи міської ради, виконкому про можливість залучення грантових коштів;

4) продовжити проведення заходів з налагодження співпраці з міжнародними муніципалітетами.

3. Відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю (Кашталян) забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації діяльності виконавчого комітету міської ради щодо реалізації інвестиційних проєктів та грантових програм громади.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій Кусочкіну С.М., контроль – на секретаря міської ради Остренка С.А.

Міський голова
Анатолій ВЕРШИНА

Підготував:
Начальник відділу з питань
розвитку підприємництва та залучення інвестицій

Світлана КУСОЧКІНА
Завізували:

Секретар міської ради

Сергій ОСТРЕНКО

Начальник юридичного відділу Олег ЯЛИННИЙ

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Виконком від 10.07.2024 р.
 • Інформація щодо одноразової матеріальної допомоги
 • Розпочато реалізацію проєкту «Комфортні та безпечні зупинки»
 • Реабілітація дітей з інвалідністю
 • Супермаркет рішень для громад
 • Виїздна робоча нарада міського голови з керівниками медичної сфери міста
 • Три простих кроки для належного оформлення працівника на роботу
 • Про розвиток та функціонування містобудівного кадастру м. Павлограда
 • До уваги містян, майно яких було пошкоджено внаслідок ракетної атаки!
 • Виконком від 08.07.2024 р.
 • Про погодження інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» Павлоградської міської ради
 • Поради лікаря при аномальній спеці
 • Шановні керівники підприємств сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!