Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Корисна інформація

Про результати впровадження заходів з підвищення інвестиційної спроможності міста Павлоград у 2024р.

Июнь 4th, 2024 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

___________ м.Павлоград №___________

Про результати впровадження
заходів з підвищення інвестиційної
спроможності міста Павлоград у 2024р.

Згідно зі ст. 40 та ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Павлоградської міської ради відмічає, що в місті проведена значна робота щодо впровадження та виконання заходів з підвищення інвестиційної спроможності міста.
Прийнято Програму підвищення інвестиційної спроможності м. Павлограда на 2022-2024 роки, цілями якої є підвищити імідж міста як території, сприятливої для інвестування та співробітництва.
З 2023 року місто працює з ПРООН, що дало можливість вже залучити 525,8 тис. грн на міні ініціативам та 4 499,3 тис. грн по проєктам також отримав підтримку від ПРООН по проєкт «Безпечний дім-безпечне місто» поданий ПМГО «Агенція економічного розвитку м. Павлоград» в партнерстві з виконкомом та поліцією вартістю 760,0 тис. грн.
В січні відбулось відкриття Центру ділової активності та громадських ініціатив «І де Я», центр став комунікаційним майданчиком для громади. За період з лютого по червень 2024 року понад 450 учасників прийняло участь у навчальних програмах, різноманітних зустрічах.
Продовжено роботу з налагодження партнерських відносин з міжнародними муніципалітетами. Місто зареєстровано на платформі Cities4Cities/ United4Ukraine та має доступ до інформації з обміну досвідом та пошуку нових партнерів.
Продовжено налагодження відносин з Чеською Республікою (м.Новий Їчин) — ведуться зустрічі, наради форуми вирішуються напрямків співпраці.
Продовжуємо співпрацю з ЄВРОСІТІЗ, в рамках якої проводяться навчальні програми для спеціалістів ОМС, онлайн зустрічі, надається практична допомога експертів з питань інтегрованої до сучасних умов міської стратегії та плану відновлення. В травні проведено zoom – зустрічі з європейськими містами – Німеччини, Словачини, Норвегії, Італії, обговорено напрямки співпраці та плани на 2024 рік. Подано заявку на співпрацю в 2025 році та участі європейському форумі.
Отримано гуманітарну медичну допомогу від Групи Святого Августина від неприбуткової організації «NEUSS HILFT» (Німеччина).
Відбувся діловий візит мера м. Павлоград до Великого Герцогства Люксембург на початку листопада 2023 року.
Продовжено співпрацю зі Швейцарією через ГО «Асоціація енергетичних аудиторів», місто отримає грантову допомогу на модернізацію котелень з загальною кошторисною вартістю в розмірі 49 645,9 тис. грн;
За рахунок гранту від Swedfund International (Швеція) КП «Павлоградводоканалом» та Павлоградською міською радою реалізовується проєкт «Техніко-економічне обґрунтування модернізації каналізаційних очисних споруд м. Павлоград» на 23 165, 8 тис. грн.
ДСНС отримали благодійну допомогу від міжнародної організації Schnelle Nothilfe, а саме: захисний одяг пожежного, тактичне взуття та потужний генератор;
Реалізовано структурними підрозділами ОМС та ГО:
— за перше півріччя 2024 року реалізовано 3 проєкти КП «Павлоградтеплоенерго» ПМР: «Матеріали для теплоізоляції труб (м.Павлоград)» на суму 1 656,7 тис. грн, «Роботи по встановленню вікон в котельнях у Павлограді» еа суму 3 449,1 тис. грн – донором виступив відокремлений підрозділ Хелп-Хільфе ЦУР ЗЕЛЬБСТХІЛЬФЕ Е.Ф. в Україні та «Реконструкція котельні 4-го мікрорайону м. Павлоград за адресою вул. Будівельна,12а з впровадженням когенераційної установки» на суму 19 979, 6 тис. грн – донором виступив Tetra Tech ES, що фінансується USAID);
— Управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради проведено роботу з впровадження проєктів: підписано меморандум на розробку проєкту «Реконструкція будівлі дитячого садку під багатоквартирний житловий будинок для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) за адресою: вул. Підгірна, 9а, м. Павлоград, Дніпропетровська область» — за рахунок коштів УФСІ та подано заявку для участі в проєкті «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (НОРЕ) щодо реконструкції гуртожитку за адресою вул. Заводська, 28. Продовжується реалізація проєктів: «Реконструкція трубопроводу водопостачання вул.Озерна в м.Павлоград»; «Капітальний ремонт трубопроводу водопостачання по просп. Шахтобудівників у м.Павлоград». Загальна вартість робіт складає 28224,9 тис.грн та «Реконструкція гуртожитку по вул. Промислова, 9/2 у м. Павлоград Дніпропетровської області (житло для внутрішньо переміщених осіб)»;
— відділом культури, а саме центральною бібліотекою міста у співпраці з ГО «Центр інноваційного розвитку «Персона» залучено коштів в громаду на загальну суму 55 200,0 тис. грн. на зменшення нерівності диспозицій і соціального відчуження ВПО та проведення інтеграційних заходів для ВПО та місцевих мешканців.
З метою впровадження маркетингової стратегії, яка спрямована на поліпшення іміджу міста через використанням елементів візуальної ідентифікації міста, щорічно готується промоційна продукція; підготовлено сумісно з ПТРК презентацію про місто Павлоград трьома мовами (українською, англійською та французькою) та двомовний презентаційний довідник міста (українською та англійською мовами).
Систематично проводяться навчальні програми та тренінги з актуальних питань розвитку міста, проєктного менеджменту та питань відновлення. Це дає змогу підвищувати кваліфікацію спеціалістам та громадським діячам і більш професійно готувати грантові заявки.
Постійно приймається участь у онлайн тренінгах, семінарах та вебінарах та налагоджено комунікацію з громадськими організаціями та регіональними менеджерами міжнародних донорів (ПРООН, U-LEAD, УФСІ, USAID, Асоціація Євроміст «Eurocities», «United for Ukraine», «Асоціація міст України», Cities4Cities/United4Ukraine, SKEW (Міста у єдиному світі), ГО «Асоціація енергетичних аудиторів
Міська влада всебічно сприяє розвитку підприємництва в місті і забезпечує всебічну підтримку.
Діє Програма сприяння розвитку підприємництва в м. Павлоград на 2022-2024 роки, що дозволяє забезпечити на постійній основі проведення навчальних програм, семінарі та тренінгів.
В 2024 році пройшов перший етап конкурсу бізнес – проектів, в якому презентовано 6 бізнес-ідей та визначено 2 переможця з проєктами «Подологічний кабінет «PODOZONA» і «Агенція дитячих свят «Baby Нappy» на загальну суму 166,3 тис.грн.
Систематично проводиться інформування суб’єктів підприємницької діяльності міста через ЗМІ з актуальних питань в сфері підприємництва та залучення грантових коштів.
У місті створено належні умови щодо розвитку підприємництва в сфері дрібно–роздрібної торгівлі. За 2023-2024 роки укладено 195 договір, до місцевого бюджету надійшло близько 699,2 тис. грн. Прогнозується надходження пайового внеску до кінця 2024 року близько 880,0 тис. грн.

ВИРІШИВ:

1. Керівникам управлінь та відділів міської ради та виконкому, громадським організаціям (за згодою):
1) Щоквартально до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом, надавати в відділ з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій інформацію щодо проєктів, які реалізуються в громаді;
2)активізувати роботу щодо участі у навчальних заходах за напрямками діяльності ;
3) вивчати кращі практики з питань залучення додаткових фінансових ресурсів інших громад та міжнародних муніципалітетів і впроваджувати їх в практику;
4) сприяти залученню державної підтримки, міжнародної технічної допомоги, яка направлена на впровадження енергозберігаючих технологій, покращення матеріальної бази бюджетної сфери та підтримку інноваційних рішень.
2. Відділу з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій (Кусочкіна):
1) підготувати проєкт рішення сесії міської ради щодо прийняття нової програми з питань залучення інвестицій та грантів з урахуванням інвестиційної спроможності громади;
2) надавати інформаційну допомогу ГО та підприємствам, установам та організаціям міста у реалізації інвестиційних, інноваційних проєктів;
3) систематично проводити моніторинг грантових проєктів та інформувати структурні підрозділи міської ради про можливість залучення грантових коштів;
4) прожовжити проведення заходів з налагодження співпраці з міжнародними муніціпалітетами.
3. Відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю (Кашталян) забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації діяльності виконавчого комітету міської ради щодо реалізації інвестиційних проєктів та грантових програм громади.
4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на начальника відділу з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій Кусочкіну С.М., контроль – на секретаря міської ради Остренка С.А.

Міський голова
Анатолій ВЕРШИНА

Підготував:
Начальник відділу з питань
розвитку підприємництва та залучення інвестицій

Світлана КУСОЧКІНА
Завізували:
Секретар міської ради

Сергій ОСТРЕНКО

Керуючий справами виконкому

Світлана ШУМІЛОВА
Начальник юридичного відділу Олег ЯЛИННИЙ

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

 • День Української Державності
 • Шановні жителі Павлоградської теритріальної громади!
 • Виконком від 10.07.2024 р.
 • Інформація щодо одноразової матеріальної допомоги
 • Розпочато реалізацію проєкту «Комфортні та безпечні зупинки»
 • Реабілітація дітей з інвалідністю
 • Супермаркет рішень для громад
 • Виїздна робоча нарада міського голови з керівниками медичної сфери міста
 • Три простих кроки для належного оформлення працівника на роботу
 • Про розвиток та функціонування містобудівного кадастру м. Павлограда
 • До уваги містян, майно яких було пошкоджено внаслідок ракетної атаки!
 • Виконком від 08.07.2024 р.
 • Про погодження інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» Павлоградської міської ради
 • Поради лікаря при аномальній спеці
 • Шановні керівники підприємств сфери торгівлі, послуг та ресторанного господарства!