Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Март 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

Про внесення змін до рішення виконкому від 23.03.2011р. № 285

Март 5th, 2014 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ         Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___р. м.Павлоград №_________

Про внесення змін до рішення виконкому
від 23.03.2011р. № 285 “Про організацію та
проведення конкурсу з перевезення пасажирів
на міських автобусних маршрутах загального
користування в м. Павлограді”

Відповідно до п.п.10, 12 п.а. ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Закону України від 23.02.2006р. №3492-ІУ «Про автомобільний транспорт» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (зі змінами), з метою приведення рішення до вимог чинного законодавства, для оптимізації міської маршрутної мережі та вибору на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міського сполучення, та в зв’язку з закінченням терміну дії договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом виконком Павлоградської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести у червні 2014р. конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді № 14А “Залізничний вокзал — вул.Поштова”, № 18 “вул.Шевченка — вул. Плеханова” (далі конкурс).

2. Затвердити:

1) Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Павлограді згідно з додатком 3;

2) Кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу згідно з додатком 4.

3. Внести зміни до:

1) Складу постійного конкурсного комітету, утвореного організатором
для розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення
переможця конкурсу згідно з додатком 1;

2) Маршрутної мережі міста Павлоград згідно з додатком 2;

4. Організацію та підготовку матеріалів для проведення конкурсу реєстрацію заяв перевізників-претендентів для участі у конкурсі та оприлюднення оголошення про проведення конкурсу в газеті “Західний Донбас” та офіційному сайті Павлоградської міської ради pavlograd-official.org.ua покласти на відділ з питань регіональної політики (Чернєнок).

5. Додатки 1, 2, 3, 4, 5 до рішення виконкому від 23.03.2011р. № 285 “Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді” та рішення виконкому від 13.02.2013р. № 85 “Про внесення змін до рішення виконкому від 23.03.2011р. № 285 “Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Павлограді” вважати такими, що втратили чинність.

6. Координацію щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому — Рябову А.В., контроль залишаю за собою.

Міський голова                             І.С.Метелиця

Додаток 1 

Додаток 2 


































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград

Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Робоча зустріч з аташе Посольства Швейцарії в Україні
  • Оголошено прийом заявок на Національний конкурс “Благодійна Україна-2024ˮ
  • Участь у Форумі “Стійкість. Відновлення. Розвитокˮ
  • У бою за Україну загинули наші земляки
  • 60 сесія
  • Депутати схвалили звернення щодо підтримки Президента України Володимира Зеленського
  • Про надання дозволу на перепоховання
  • Про затвердження дислокації пересувних тимчасових споруд
  • Про визначення обсягів пайової участі власників пересувних тимчасових споруд торговельного призначення та об’єктів сфери розваг в утриманні об’єктів благоустрою
  • Інвестиційна програма 2024-2025рр
  • Повідомлення про позачергову сесію
  • Про затвердження Порядку використання у 2025 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів Павлоградській районній державній адміністрації
  • Про затвердження Порядку використання у 2025 році Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів (військовій частині А0693 Міністерства оборони України)
  • Про подачу заяв на офіційному сайті Реєстру збитків, завданих агресією російської федерації проти України
  • До уваги внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України