Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

Про затвердження складу комісії, Положення про комісію та Порядок надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку щодо цього

Январь 21st, 2020 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________2020 р. №_________

Про затвердження складу комісії,
Положення про комісію та Порядок
надання цільової матеріальної допомоги
з міського бюджету громадянам, які відповідно
до законодавства мають право на проведення
безоплатного капітального ремонту житла
та перебувають на обліку щодо цього

Керуючись ст.25, п.п.2 п.а ч.1 ст.34, ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», п.10 ст.9 «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» , «Про жертви нацистських переслідувань», з метою соціальної підтримки громадян, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла, рішенням міської ради від 07.08.2018р. № 1267-38/VII ”Про затвердження міської програми «Соціальний захист окремих категорій населення на 2019-2021 роки”» (з урахуванням внесених змін), виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад комісії з надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку (додаток 1).

2. Затвердити Положення про комісію з надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку (додаток 2).

3. Затвердити Порядок надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку (додаток 3).

4. Визнати таким, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 23.10.2019 № 931 «Про внесення змін до рішення виконкому від 25.01.2017 № 44 «Про затвердження складу комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків і квартир пільгових категорій громадян м. Павлограда».

5. Організаційне забезпечення та відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника управління соціального захисту населення Бобровницьку Л.В.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О.Вершина

Додаток 1
Затверджено
Рішення виконкому

СКЛАД
комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету
громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку

Шуліка
Олена Олександрівна заступник міського голови, голова
Комісії

Бобровницька
Лідія Володимирівна начальник управління соціального
захисту населення, заступник
голови Комісії

Щуліпенко
Ірина Вікторівн головний спеціаліст управління
соціального захисту населення,
секретар Комісії

Герасименко заступник начальника управління
Олена Олександрівна соціального захисту населення —
начальник відділу персоніфікованого
обліку пільгових категорій населення,
секретар Комісії

Роїк начальник фінансового управління
Раїса Василівна

Завгородній начальник управління комунального
Андрій Юрійович господарства та будівництва

Жовтюк голова спілки
Микола Олексійович воїнів- інтернаціоналістів
(за згодою)

Горова голова громадської ради
Оксана Петрівна

Рибалко голова спілки матерів
Тетяна Іванівна «Допомога та підтримка»
(за згодою)

Додаток 2
Затверджено
Рішення виконкому

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які
відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку щодо цього

І. Загальні положення

1. Положення про комісію з надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку щодо цього.
2. Мета положення — регулювання діяльності комісії щодо визначення громадян, які мають право на отримання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку.
3. Комісія у своїй діяльності керується цим Положенням та Порядком з визначення громадян, які мають право на отримання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку .

ІІ. Основні задачі та функції комісії

Основним завданням комісії є визначення громадян, які мають право на отримання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення.

ІІІ. Склад та порядок роботи комісії.
1. Очолює комісію заступник міського голови.
2. Для забезпечення роботи комісії призначається секретар комісії.
3. Основною формою роботи комісії є засідання та відвідування домоволодіння кожного заявника.
4. Засідання комісії веде голова комісії, а у разі його відсутності заступник голови комісії.
5. Засідання комісії є правомірним, якщо на ньому присутні не менше половини членів комісії від загального складу. Рішення комісії приймається

простою більшістю голосів від загального складу, а у випадку рівності голосів, вирішальним голосом є голос голови комісії.
6. Документи, необхідні для визначення права громадян на отримання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету на проведення безоплатного
капітального ремонту житла, розглядаються комісією, яка після відвідування домоволодіння заявника оформляє акт- висновок (додається) щодо потреби в проведенні капітального ремонту житла пільговика.
7. Рішення про виділення цільової матеріальної допомоги громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку щодо цього затверджується виконкомом міської ради.

ІV. Повноваження комісії.

1. Комісія уповноважена:
— приймати відповідні рішення на підставі наданих документів та зібраних комісією даних;
— одержувати в установленому порядку від установ та організацій інформацію та документи, необхідні для виконання покладеного на неї завдання;
— перевіряти достовірність документів, поданих претендентами;

Начальник управління
соціального захисту населення Л.В.Бобровницька

Додаток 3
Затверджено
Рішення виконкому

Порядок
надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку щодо цього

1. Порядок визначає механізм виплати цільової матеріальної допомоги з міського бюджету особам пільгових категорій, які відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року № 565 мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла коштом державного бюджету (надалі – пільговики).
2. Право на отримання цільової матеріальної допомоги мають особи, що зареєстровані, одночасно фактично мешкають в місті Павлоград та на яких, згідно з вищезазначеним законодавством, поширюється право на таку пільгу:
3. Цільова матеріальна допомога вказаним особам надається на ремонт житла пільгових категорій громадян міста у грошовому вигляді за рахунок коштів міського бюджету згідно з програмою «Соціальний захист окремих категорій населення на 2019-2021 роки» на відповідні бюджетні роки.

4. Відповідно до чинного законодавства України визначено пільгові категорії осіб, які мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла:
— Інваліди війни та прирівняні до них особи;
— Сім”ї загиблих (померлих) ветеранів війни;
— Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
— Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
— Колишні малолітні в»язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані інвалідами;
— Дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань

4. Цільова матеріальна допомога в розмірі __________надається мешканцям міста Павлоград, які перебувають у черзі на проведення безоплатного капітального ремонту житла / на надання матеріальної допомоги особам, які мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла в управлінні соціального захисту населення Павлоградської міської ради на підставі наданого ними пакету документів.
5. У разі збільшення мінімальної заробітної плати на державному рівні суму цільової матеріальної допомоги також збільшувати пропорційно розміру збільшення мінімальної плати.
6. Цільова матеріальна допомога, у разі прийняття рішення про її виділення виплачується не частіше одного разу на 10 років.

7. У випадку, якщо у тому самому будинку, квартирі, проживають та зареєстровані особи, які мають право на таку ж пільгу, вони також подають необхідний для її отримання пакет документів. Подані документи розглядаються одночасно та розмір цільової матеріальної допомоги виплачується з розрахунку на кожного пільговика.

8. Виплата цільової матеріальної допомоги здійснюється без урахування сукупного доходу сім’ї.

9. Для отримання цільової матеріальної допомоги пільговиками надаються такі документи:

9.1 заява, у якій вони особистим підписом підтверджують бажання отримати допомогу з міського бюджету.(додається )

9.2 згода на обробку персональних даних;

9.3 копія паспорта (1, 2 сторінки та сторінка з реєстрацією місця проживання);

9.4 копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

9.5 копія відповідного посвідчення;

9.6 копія документа, що підтверджує право власності на житло.

9.7 Інформація про особовий рахунок пільговика, відкритий в уповноваженій банківській установі.

10. До наданих документів додається акт — висновок комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету громадянам, які відповідно до законодавства мають право на проведення безоплатного капітального ремонту житла та перебувають на обліку при виконавчому комітеті Павлоградської міської ради про потребу в проведенні капітального ремонту житла пільговика.

11. Після отримання цільової матеріальної допомоги з міського бюджету пільговик знімається з черги на проведення безоплатного капітального ремонту житла терміном на 10 років.

12. Цільова матеріальна допомога, що виплачена пільговику є безповоротною (за виключенням випадку, обумовленого у абзаці 3 пункту 12 цього Порядку). Підтвердженням щодо використання коштів цільової матеріальної допомоги за призначенням є надана до управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради протягом ______із моменту виплати цільової матеріальної допомоги заява пільговика з

підтвердними документами про використання коштів цільової матеріальної допомоги ( квитанції, накладні, договори про надання послуг з ремонту, тощо). Відповідальність за достовірність інформації про використання коштів цільової матеріальної допомоги, види здійснених робіт несе пільговик.
У разі не надання або відмови у наданні пільговиком інформації, зазначеної у абзаці першому пункту 12 цього Порядку, або за наявності інших причин, Комісія повторно обстежує місце проживання пільговика на предмет підтвердження проведення / здійснення пільговиком самостійно або із
залученням інших суб’єктів, ремонтних робіт (без вимог щодо їх співвідношення із переліком робіт, які попередньо визначались Комісією) у власному житловому будинку (квартирі).
У разі, якщо пільговиком протягом __________ з моменту виплати йому цільової матеріальної допомоги не було вчинено дій, спрямованих на проведення у власному житловому будинку (квартирі) ремонтних робіт, Комісія з’ясовує об’єктивність життєвих обставин, що мали місце у пільговика та за наслідками цього узгоджує подальші дії/рішення у відношенні необхідних заходів реагування, які не виключають можливої вимоги до пільговика щодо повернення ним коштів наданої цільової матеріальної допомоги. У разі смерті пільговика до моменту завершення періоду, у межах якого останній має надати інформацію про проведення/здійснення ним самостійно або із залученням інших суб’єктів, ремонтних робіт у власному житловому будинку (квартирі) або іншого періоду, який є результатом попередніх рішень/дій Комісії, виплачена пільговику цільова матеріальна допомога не повертається.
У разі, якщо цільова матеріальна допомога була нарахована, однак не перерахована пільговику на його особовий рахунок та під час цього стало відомо про смерть пільговика, управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради не проводить виплату цільової матеріальної допомоги.
11. Фінансування видатків на виплату цільової матеріальної допомоги проводиться фінансовим управлінням відповідно до пропозицій на фінансування головного розпорядника коштів – управління соціального захисту населення .
12. Управлінням соціального захисту населення здійснюється виплата допомоги заявникам через банківські установи міста.

Начальник управління
соціального захисту населення Л.В.Бобровницька

Додаток
до Порядку надання матеріальної
допомоги громадянам
на проведення ремонту житла, які
мають право на таку пільгу

Павлоградському міському голові
————————————————
—————————————————
(ПІБ особи, яка має право на пільгу)

—————————————————
(адреса постійного проживання і реєстрації)

———————————————————
(документ, що підтверджує право на пільгу)

ЗАЯВА

Прошу надати цільову матеріальну допомогу згідно з міської програми «Соціальний захист окремих категорій населення на 2019-2021 роки”» на проведення ремонту власного будинку (квартири).

Рік будівництва (прийняття в експлуатацію) будинку _______________________
Останній ремонт за бюджетні кошти проводився у ________ році.
Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою надання матеріальної допомоги.

__________________ ____________
(підпис заявника) (дата)

Начальник управління соціального
захисту населення Л.В.Бобровницька

Додаток
до Положення про комісію з надання
цільвої матеріальної допомоги
громадянам на проведення ремонту
житла, які мають право на таку пільгу

АКТ
обстеження матеріально-побутових умов
проживання особи, яка має право на пільгу

Прізвище_________________________________________________________
Ім.»я_____________________________________________________________
По батькові_______________________________________________________
Рік народження____________________________________________________
Категорія__________________________________________________________
Адреса проживання_________________________________________________
Телефон___________________________________________________________
Характеристика умов проживання_____________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Висновки комісії:__________________________________________________
_________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________

Члени комісії
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Заявника ознайомлено: ______________________________________________
(ПІБ) (Підпис)

Начальник управління соціального
захисту населення Л.В.Бобровницька

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Тимчасовий графік руху міського транспорту
 • Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «ТЕХНОКРЕДО-1»
 • Шановні клієнти Павлоградського міськрайонного центру зайнятості
 • Інформація щодо епідситуації в місті 01.04.2020 року
 • Коронавірус в Україні на 31.03.2020 року
 • Виконком 31.03.2020р.
 • Розробка Концепції інтегрованого розвитку міста Павлоград на період до 2025р триває.
 • Порядок денний
 • ТАРИФИ на міських автобусних маршрутах загального користування
 • Чим зайняти дитину на карантині
 • Про утворення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води
 • До уваги мешканців міста! Розробка проекту Концепції інтегрованого розвитку м. Павлоград
 • У місті продовжує працювати мобільна бригада
 • Інформація щодо епідситуації в місті 31.03.2020 року
 • Виконком 27.03.2020р.