Май 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

Про затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію, Порядку проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених молодіжними громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету

Октябрь 17th, 2019 Проекти рішень виконкому Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_________________р. м. Павлоград №_____________

Про затвердження складу конкурсної
комісії, Положення про конкурсну комісію,
Порядку проведення міського конкурсу з
визначення програм (проектів, заходів),
розроблених молодіжними громадськими
організаціями, для реалізації яких надається
фінансова підтримка з міського
бюджету

Згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства молоді та спорту України від 13.01.2014 N 39 «Про затвердження форм документів, необхідних для проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка», від 12.10. 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», на виконання міської комплексної програми “ Реалізація державної політики сім’ї, молоді та спорту м. Павлоград на 2015 – 2021 роки ”, затвердженої рішенням сесії міської ради від 23.12.2014р. № 1457-49/VI та з метою визначення механізму використання коштів міського бюджету для надання фінансової підтримки молодіжним організаціям виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити склад конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету (додається).

2. Затвердити Положення про конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету (додається).

3. Затвердити порядок проведення міського конкурсу з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету (додається).

4. Головному розпоряднику коштів – відділу з питань сім1ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради дотримуватись Порядку, затвердженого в п.3 цього рішення, при наданні фінансової підтримки з міського бюджету молодіжним громадським організаціям.

5. Молодіжним громадським організаціям, за умови отримання фінансування з міського бюджету, дотримуватись вимог Порядку, затвердженого в п.3 цього рішення.

6. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Дугіну О.П., контроль – на заступни0ка міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шуліку О.О.

Міський голова А.О.Вершина

Рішення підготував:

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

Рішення завізували:

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О.О.Шуліка

Керуючий справами виконкому С.М.Шумілова

Начальник фінансового управління Р.В.Роїк

Начальник юридичного відділу О.І.Ялинний

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконкому
“____”________2019р. № ______

СКЛАД

конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету

Шуліка
Олена Олександрівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова конкурсної комісії

Дугін
Олександр Петрович начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту , заступник голови конкурсної комісії

Мкртчян
Оксана Вікторівна
головний спеціаліст відділу з питань сім”ї, молоді та спорту, секретар конкурсної комісії
Роїк
Раїса Василівна

Кашталян
Микола Васильович начальник фінансового управління міської ради

начальник відділу з питань регіональної політики

Рєзніков
Олександр Борисович
депутат Павлоградської міської ради (за згодою)

Туснін
Денис Вікторович
голова молодіжного незалежного комітету гірників шахти “Павлоградська”, голова Молодіжної ради

Чернецький
Андрій Володимирович голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, економічних
Реформ, інвестицій та міжнародного співробітництва (за згодою)

Тіщенко
Сергій Олексійович голова постійної депутатської комісії з питань боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та мобілізаційної роботи, молоді, спорту, туризму та патріотичного виховання

Криворучко
Юрій Володимирович заступник голови постійної депутатської комісії з питань боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та мобілізаційної роботи, молоді, спорту, туризму та патріотичного виховання

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконкому
“____”______2019р. № ______

ПОЛОЖЕННЯ
про конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету

Конкурсна комісія з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету (далі- Конкурсна комісія) створюється у складі 10 осіб.

До складу конкурсної комісії входять представники організатора конкурсу, представники молодіжних громадських організацій, фахівці відповідно до тематики конкурсу, які мають відповідний досвід роботи та кваліфікацію, представники громадськості.

Склад конкурсної комісії затверджується рішенням виконавчого комітету Павлоградської міської ради.

Конкурсну комісію очолює голова, який за посадою є заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Голова має заступника із числа членів конкурсної комісії;

Чисельність посадових осіб органів місцевого самоврядування, представників організатора конкурсу не повинна перевищувати 50 відсотків кількості членів конкурсної комісії.

Чени конкурсної комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.

Не може бути членом конкурсної комісії особа, що є керівником учасника конкурсу.

Члени комісії зобов’язані не допускати конфлікту інтересів під час розгляду конкурсних пропозицій.

Перед початком розгляду конкурсних пропозицій член Комісії зобов’язаний повідомити про наявність конфлікту інтересів та надати пояснення щодо обставин, які можуть перешкоджати об’єктивному виконанню ним обов’язків.

Член Комісії, у якого виявлено конфлікт інтересів, виводиться з її складу. Якщо конфлікт інтересів виявлено після ухвалення Комісією рішення про визначення переможців, таке рішення підлягає перегляду.

Формою роботи конкурсної комісії є засідання, які проводяться у міру потреби, про що повідомляється учасникам засідання не пізніше ніж за три робочих дні до його проведення.

Засідання Конкурсної комісії вважається правомірним, якщо на ньому присутні не менше двох третин складу конкурсної комісії.

Головуючим на засіданні є голова конкурсної комісії. У разі відсутності голови конкурсної комісії засідання веде його заступник.

Рішення конкурсної комісії приймається більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні, та оформляється протоколом. За умови рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії;

Протокол засідання Конкурсної комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем конкурсної комісії.

Рішення Конкурсної комісії розміщується протягом трьох робочих днів на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконкому
“____”________2019р. №

ПОРЯДОК
проведення міського конкурсу з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету

1. Загальні положення

Цей Порядок установлює процедуру організації та проведення конкурсу з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, та моніторингу їх виконання (реалізації) відповідно до чинного законодавства України, що регулює цю сферу правовідносин.

2. Приоритетні напрямки реалізації програм (проектів, заходів)

Перевага надається конкурсним пропозиціям на розв’язання таких пріоритетних завдань:

2.1.Надання соціальних послуг та підтримки «Допоможи ближньому».

Види діяльності: проведення акцій, ігор, конкурсів, семінарів, тренінгів, змагань, форумів, фестивалів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами.

2.2.Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді «Відчути спорт».

Види діяльності: проведення акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, походів, зборів-походів та інших заходів, видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою забезпечення підвищення рівня здоров’я молоді, популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, забезпечення репродуктивного здоров’я молоді, популяризації серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

2.3.Проведення заходів з креативного дозвілля для мешканців міста.

Види діяльності: проведення акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення підтримки ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення, підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді, залучення молоді до суспільно значущої діяльності, виховання у молоді почуття особистої гідності.

2.4.Впровадження заходів з екотематики «Зелений Павлоград».

Види діяльності: проведення акцій та інших заходів; залучення молоді до суспільно значущої діяльності, спрямованих на формування у молоді бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.

3. Порядок оголошення про проведення конкурсу та умови подачі конкурсних пропозицій

1) оголошення про проведення конкурсного відбору з розгляду конкурсних пропозицій, наданих молодіжними громадськими організаціями на виконання програм (проектів, заходів), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, та вимоги до конкурсної пропозиції, оприлюднюються організатором конкурсу на офіційному сайті Павлоградської міської ради та в інший прийнятний спосіб.
Оголошення про конкурсний відбір повинно включати такі відомості:
• короткий зміст умов відбору;
• дату, час і місце проведення відбору;
• кінцевий термін прийняття заявок та пропозицій від міських громадських організацій.
Строк оголошення конкурсу повинен бути встановлений :
 у 2019 році – до 01 грудня;
 у подальшому – до 1 жовтня року, що передує бюджетному періоду, в якому передбачається виконання (реалізація) програм (проектів, заходів).
2) комісія з конкурсного відбору здійснює прийом заяв та доданих до них документів громадських організацій протягом 30 календарних днів з дати виходу та/або публікації оголошення про проведення відбору, у 2019 році протягом 20 календарних днів;
3) конкурсні пропозиції можуть подаватися молодіжними громадськими організаціями, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому законом порядку за 6 місяців до оголошення проведення конкурсу;
4) конкурсні пропозиції подаються організаторові конкурсу у друкованій та електронній формі (на електронну адресу: otdelsporta@ukr.net), за адресою м.Павлоград, вул. Соборна, 95, каб.303 та у строк, визначений в оголошенні про проведення конкурсного відбору;
5) конкурсна пропозиція подається у запечатаному конверті (з поміткою на конкурс і назвою організації) та містить:
5.1.заяву про участь у конкурсному відборі з визначення інститутів громадянського суспільства, діяльність яких має соціальну спрямованість,
5.2.виписку з ЄДРПОУ, копію статуту (положення) молодіжної громадської організації, завірені в установленому порядку;
5.3.копію рішення органу державної податкової служби про включення молодіжної громадської організації, до Реєстру неприбуткових установ та організацій (форма 4-ОПП) (із своєчасним оновленням і діючих на момент подачі пропозицій);
5.4.копію податкового звіту молодіжної громадської організації за попередні два роки — оригінал і дві копії (із своєчасним оновленням і діючих на момент подачі пропозицій);
5.5.інформацію про діяльність молодіжної громадської організації, зокрема про досвід виконання програм (реалізації проектів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування , її матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення — оригінал і дві копії;
5.6.опис та кошторис витрат, необхідних для виконання/реалізації проекту, заходу за формою (додаток 2). Опис проекту, заходу повинен висвітлити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання/реалізації проекту, заходу, інформацію про цільову аудиторію, способи інформування громадськості про хід виконання/ реалізації проекту, заходу, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
5.7.інформацію про можливість співфінасування проекту за рахунок власних коштів або інших залучених джерел;
5.8.конкурсна пропозиція складається державною мовою;
5.9.відповідальність за достовірність інформації, зазначеної у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

6.Молодіжні громадські організації не допускаються до участі в конкурсі у разі, коли:
 документи, що входять до складу конкурсної пропозиції, містять недостовірну інформацію про молодіжну громадську організацію;
 молодіжна громадська організація відмовилася від участі у конкурсі шляхом надсилання організаторові офіційного листа;
 молодіжна громадська організація перебуває у стадії припинення;
 конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку, не в повному обсязі;
 програма (проект, захід), зазначені у конкурсній пропозиції, не відповідають міському рівню виконання (реалізації), або його заходи не орієнтовані на мешканців м. Павлоград;
 передбачена конкурсною пропозицією діяльність спрямовується на підтримку політичних партій;
 установлено факт порушення молодіжною громадською організацією вимог бюджетного законодавства у попередньому бюджетному періоді;
 молодіжна громадська організація не зареєстрована в м. Павлоград;
 програма (проект, захід) була визнана переможцем і фінансувалася за
 рахунок міського бюджету у попередніх роках;
 програма (проект, захід) не відповідає пріоритетам конкурсу.

4. Порядок проведення конкурсу

4.1. Конкурс проводиться у два етапи.
4.2. На першому етапі конкурсна комісія розглядає конкурсні пропозиції щодо їх відповідності вимогам пунктів 2.1, 2.2, 2.3, 2.4 розділу 2 цього Порядку.
4.3. За результатами розгляду конкурсних пропозицій та перевірки достовірності інформації, наведеної в конкурсній пропозиції, конкурсна комісія визначає конкурсні пропозиції, які допускаються для участі у другому етапі конкурсу.
4.4. Якщо до участі в конкурсі допущено лише одну конкурсну пропозицію чи не допущено жодної, конкурсна комісія може прийняти рішення про продовження строку подання конкурсних пропозицій. Зазначений строк не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати ухвалення такого рішення.
4.5. На другому етапі конкурсу конкурсна комісія проводить відкритий захист конкурсних пропозицій, на який запрошуються учасники конкурсу, конкурсні пропозиції яких допущені до участі у другому етапі.
4.6. Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник молодіжної громадської організації, яка є учасником конкурсу, або його уповноважений представник.
4.7. У разі, коли учасник конкурсу письмово відмовився від відкритого захисту конкурсної пропозиції, конкурсна комісія приймає рішення про припинення його подальшої участі в конкурсі, про що надсилає письмове повідомлення.
4.8. Конкурсна комісія оцінює конкурсні пропозиції за такими критеріями:
1) відповідність зазначеним у конкурсній документації цілям та пріоритетним завданням;
2) очікувана результативність програми (проекту, заходу);
3) ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для фінансування програми (проекту, заходу);
4) повнота охоплення цільової аудиторії;
5) інноваційність;
6) рівень кадрового (керівник, спеціаліст, бухгалтер) та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання програми (реалізації проекту, заходу), досвід діяльності у відповідній сфері;
7) спроможність молодіжних громадської організації, продовжувати виконання програми (реалізацію проекту, заходу) або здійснювати подібні заходи після припинення фінансової підтримки.
4.9. Члени конкурсної комісії індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за кожним з передбачених цим Порядком критеріїв за шкалою від нуля до 10 балів. Результати оцінки конкурсних пропозицій додаються до протоколу засідання конкурсної комісії.
4.10. Конкурсна комісія на засіданні підсумовує кількість балів, набраних конкурсними пропозиціями за результатами оцінювання і приймає рішення про визначення переможців конкурсу.
4.11. У разі набрання конкурсними пропозиціями однакової кількості балів, рішення про визначення переможця конкурсу приймається членами комісії шляхом відкритого голосування, перевага надається тій конкурсній пропозиції, яка може забезпечити співфінансування не менше 5% загального обсягу конкурсної пропозиції.
4.12. Рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу доводиться у триденний строк з дати його прийняття до відома громадських організацій, творчих спілок, які брали участь у другому етапі конкурсу, оприлюднюється на Муніципальному інформаційному порталі та в інший прийнятний спосіб.
4.13.Рішення конкурсної комісії може бути оскаржене у тижневий строк організаторові конкурсу, а у разі незгоди з рішенням організатора конкурсу — в установленому порядку.

5. Порядок впровадження результатів конкурсу

5.1. За результатами конкурсу та на підставі рішення комісії, викладеного у протоколі конкурсної комісії, організатор конкурсу приймає відповідне рішення про укладання договору про виконання програми (реалізації проекту, заходу) молодіжними громадськими організаціями (далі – договір) та надання фінансової підтримки на виконання програм (реалізацію проектів, заходів), що визначені переможцями у конкурсі, у якому має зазначатися назва програми (проекту, заходу)молодіжна громадська організація-виконавець та сума, що виділяється.
5.2. Фінансування надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених міським бюджетом на відповідний рік.
5.3. Договір укладається протягом 30 днів з дня прийняття відповідного рішення .
5.4 Договір повинен містити опис та план виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі; обов’язки організатора конкурсу щодо фінансування програми (проекту, заходу) із зазначенням строків такого фінансування; обов’язки молодіжних громадських організацій щодо оприлюднення та подання організаторові конкурсу інформації про час і місце проведення заходів, передбачених у рамках виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), матеріалів, підготовлених у рамках виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), проміжних та підсумкових звітів; права, обов’язки і відповідальність сторін у разі дострокового припинення виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) чи їх фінансування; умови, передбачені законодавством, та умови, щодо яких досягнуто взаємної згоди.
Договір повинен містити зобов’язання молодіжної громадської організації про повернення бюджетних коштів у разі невиконання (нереалізації) програми (проекту, заходу).
5.4. Перерахування коштів молоджній громадській організації-виконавцю відбувається на підставі укладеного договору.
5.5. У разі, коли переможець конкурсу письмово відмовляється від виконання програми (реалізації проекту, заходу), або у разі, коли за результатами моніторингу та підсумкового звіту проект вважається нереалізованим, конкурсна комісія приймає рішення щодо визнання переможцем конкурсу молодіжну громадську організацію, конкурсна пропозиція якої набрала більшу кількість балів серед учасників конкурсу, які не були визнані переможцями.
5.6. Максимальна сума фінансової підтримки за одним напрямком не може перевищувати 50 тис.грн.

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконкому
“____”________2019р. №

ПОРЯДОК
використання коштів міського бюджету на надання фінансової молодіжними громадськими організаціями

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1) Цей Порядок визначає умови конкурсного відбору молодіжних громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Павлограду на виконання міської комплексної програми “ Реалізація державної політики сім’ї, молоді та спорту м. Павлоград на 2015 – 2021 роки ”, затвердженої рішенням сесії міської ради від 23.12.2014р. № 1457-49/VI ;
2) бюджетні кошти на фінансову підтримку молодіжних громадських організацій надаються на конкурсній основі;
3) фінансова підтримка молодіжними громадськими організаціями надається у межах коштів, передбачених на зазначені цілі в міському бюджеті на відповідний бюджетний період;
4) одержувачами бюджетних коштів є молодіжні громадські організації, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства;
5) інформаційне забезпечення реалізації проектів здійснюється за підтримки відділу з питань сім”ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради.

2. НАПРЯМКИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ, ЗАХОДІВ

Пріоритет надається проектам, заходам, виконання (реалізація) яких спрямовано на:
1) Надання соціальних послуг та підтримки «Допоможи ближньому»;
2) Популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді «Відчути спорт»;
3)Проведення заходів з креативного дозвілля для мешканців міста;
4)Впровадження заходів з екотематики «Зелений Павлоград».

3. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ:
1) бюджетні кошти надаються молодіжними громадськими організаціями на конкурсній основі за відповідним кодом бюджетної класифікації і можуть бути використані на:
— проведення акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, походів, зборів-походів та інших заходів, видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою забезпечення підвищення рівня здоров’я молоді, популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, забезпечення репродуктивного здоров’я молоді, популяризації серед молоді знань з безпеки життєдіяльності,проведення акцій та інших заходів; залучення молоді до суспільно значущої діяльності, спрямованих на формування у молоді бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.

4. ЗВІТНІСТЬ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИКОРИСТАННЯМ КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ:
1) головні розпорядники та одержувачі бюджетних коштів у процесі виконання програми забезпечують цільове та ефективне використання бюджетних коштів протягом усього строку реалізації програми у межах визначених бюджетних призначень та на підставі кошторису та плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі головного розпорядника коштів на відповідний рік;
2) не допускається спрямування бюджетних коштів м. Павлограда на:
— виконання (реалізацію) програм (проектів, заходів) за статтями витрат, які здійснюються за рахунок видатків бюджетів інших рівнів;
— оплату посередницьких послуг;
— придбання основних засобів – меблів, оргтехніки, транспортних засобів тощо;
— оплату банкетів та фуршетів;
— виконання (реалізацію) заходів, метою яких є отримання прибутку.
3) молодіжні громадські організації, які отримали фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, не пізніше п’ятнадцятого числа місяця, наступного за тим, в якому відбувся захід, подають фінансовому управлінню та відділу з питань сім”ї, молоді та спорту Павлоградської міської ради звіт про реалізацію програми (проекта, заходу) та обсяг використаних бюджетних коштів;
4) одержувачі бюджетних коштів здійснюють оплату видатків на виконання заходів після укладання відповідних угод та підписання документів про отримані послуги та виконані роботи;
5) головні розпорядники та одержувачі бюджетних коштів проводять закупівлю товарів (робіт, послуг) на виконання заходів міської Програми з урахуванням норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель та рішення міської ради від 21.04.2016 р. №181 «Про впровадження електронних закупівель» (зі змінами).
6) Фінансування видатків з міського бюджету здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 року № 938 (зі змінами), та Порядку реєстрації та обліку зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 02.03.2012 року № 309 (зі змінами);
7) операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться відповідно до чинного законодавства;
8) складання та подання бюджетної звітності про використання бюджетних коштів здійснюється молодіжними громадськими організаціями у встановленому законодавством порядку;
9) контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюється головним розпорядником коштів здійснюється, згідно законодавства.

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

Додаток 1
до Порядку відбору молодіжних громадських організацій

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Бланк громадської організації

Дата_________ №__________

Голові комісії з конкурсного відбору
молодіжних громадських організацій
для надання
фінансової підтримки з бюджету м. Павлограда

Заява
про участь у конкурсному відборі з визначення інститутів громадянського суспільства соціального спрямування для надання фінансової підтримки з бюджету міста Павлограда

Я____________________________________________________________
(ПІБ керівника ГО або уповноваженої особи, посада уповноваженої особи)

__________________________________________________________________
(повна назва ГО)
подаю для участі у конкурсі, що проводить виконавчий комітет Павлоградської міської ради проект , захід ________________________________________________
__________________________________________________________________
(назва проекту, заходу, який представляється на конкурс)

До заяви додаються:

 копія рішення органу державної фіскальної служби про включення громадської організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій, завірену підписом керівника громадської організації, скріпленим її печаткою;
 довідка про склад керівного органу громадської організації, завірену підписом керівника громадської організації, скріпленим її печаткою;
 опис та кошторис витрат, необхідних для виконання/реалізації проекту, заходу за формою (додаток 2). Опис проекту, заходу повинен висвітлити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання/реалізації проекту, заходу, інформацію про цільову аудиторію, способи інформування громадськості про хід виконання / реалізації проекту, заходу, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
 інформацію про діяльність громадської організації, про загальну кількість учасників), про досвід виконання/реалізації проектів, заходів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування

 громадської організації, її матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (Додаток 3).

Підписи засвідчують зобов’язання:
— у разі надання бюджетного фінансування використовувати його відповідно до цілей визначених проектом, заходом відповідно до затвердженого кошторису витрат;
— з умовами конкурсу ознайомлені та згодні.

Я,___________________________________________________________ надаю згоду
(керівник ГО або уповноважена особа)
на обробку моїх персональних даних організатору конкурсу та Комісії з конкурсного відбору молодіжних громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з бюджету міста Павлограда відповідно до Закону України від 01.06.2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних».

_________________________ ________ ______________________
(Голова ГО або уповноважена особа) підпис (Прізвище, ініціали)

М. П.

Дата: «_____» _______________ 20___ р.

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

Додаток 2
до Порядку відбору
молодіжних громадських організацій

ОПИС ПРОЕКТУ, ЗАХОДУ
та кошторис витрат для їх виконання (реалізації)

РОЗДІЛ 1
Загальна інформація

Повна юридична назва ГО, що подає заявку
__________________________________________________________________________________________
Адреса офісу ГО, яка подає заявку

Поштова адреса (якщо відрізняється)

Контактні телефони організації

Номер факсу
_________________________________________________________________________________________
Адреса електронної пошти
________________________________________________________________________________________________ Код за ЄДРПОУ

Керівник ГО (прізвище, ім’я та по-батькові, посада)

Бухгалтер ГО (прізвище, ім’я та по-батькові)

Уповноважена особа ГО (в разі потреби)( прізвище, ім’я та по-батькові)

Назва проекту, заходу

________________________________________________________________________________________________
Стислий опис проекту, заходу:

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

РОЗДІЛ 2

Опис проекту, заходу

1. Опис проблеми.
Коротко охарактеризуйте основні проблеми, які можуть бути вирішені в результаті виконання /реалізації проекту, заходу. Коротко аргументуйте актуальність проекту, заходу.

2. Мета та завдання.
Чітко сформулюйте мету та завдання вашого проекту, заходу.

3. Цільова аудиторія.
Вкажіть загальну цільову аудиторію та кількісні характеристики.

4. Опис діяльності по проекту.
Опишіть основні види діяльності, завдяки яким досягатимуться мета та завдання вашого проекту, заходу, методи.

5. Географія проекту.
Вкажіть, на яку територію поширюватиметься дія проекту, заходу ?

6. Очікувані результати.
Опишіть очікувані результати та користь від реалізації вашого проекту, заходу, а також довгостроковий вплив проекту, заходу.

7. Моніторинг і оцінювання.
Опишіть, як ви проводитимете моніторинг і оцінку виконання вашого проекту, заходу, щоб забезпечити досягнення його мети та завдань. Будь ласка, вкажіть кількісні та якісні показники, за якими оцінюватиметься рівень досягнення поставлених у проекті, заході завдань.

8. Життєздатність та самофінансування.
Вкажіть перспективи продовження проекту, заходу після завершення періоду фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів та можливі джерела фінансування.

9. Способи інформування.
Вкажіть шляхи інформування громадськості про хід виконання / реалізації проекту, заходу із зазначенням конкретних джерел оприлюднення інформації.

10. Робочий план.

Вкажіть термін реалізації проекту:
_________________________________________________

Будь-ласка, детально опишіть графік виконання проекту за наведеною схемою:

Терміни реалізації (з________до_______) Заплановані заходи, та місця їх проведення Відповідальні особи
та їх контактні телефони

РОЗДІЛ 3

Кошторис проекту, заходу

Кошторис витрат
Основні категорії бюджету проекту Обчислення витрат Очікуване фінансування коштами міського бюджету
(грн.) Кошти з інших джерел
(грн.) Загальна сума
(грн.)
I. Назва статті витрат
детальний опис видатків
детальний опис видатків
Всього :
II. …
детальний опис видатків
Всього :
IIІ. …
Всього :

*До кошторису, в разі необхідності, можливо додати «пояснення до кошторису», які не перевищують 1 сторінку друкованого тексту.

_________________________ ________ _______________________
(Голова ГО або уповноважена особа) підпис (Прізвище, ініціали)

М. П.

Дата: «______» _______________ 20____ р.

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

Додаток 3
до Порядку відбору
молодіжних громадських організацій

Інформація про діяльність громадської організації

1. Назва ГО —
2. Дата створення ГО
3. Мета та основні напрямки ГО до Статуту (Положення).
4. Досвід діяльності ГО з тематики проекту та результати такої діяльності (до 3-х абзаців).
5. Досвід виконання / реалізації проектів, заходів впродовж останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та/або інших джерел фінансування:

№ Назва проекту
(програми,
заходу) Сума фінансової підтримки, грн. Джерела фінансування Період виконання Короткий опис
(3-4 речення) програми/
проекту/заходу
1.

6. Матеріально-технічна база
Наявність власного (орендованого – із зазначенням джерел оплати оренди) офісу період реалізації проекту (програми, заходу), офісної техніки (із зазначенням виду та кількості), інших ресурсів організації.

7. Кадрове забезпечення
ПІБ Посада та основні обов’язки в організації Кваліфікація Досвід роботи (3-4 речення)

_________________________ ________ _______________________
(Голова ГО або уповноважена особа) підпис (Прізвище, ініціали)

М. П.

Примітка:Загальний обсяг інформації про діяльність організації не повинен перевищувати 3-х сторінок.

Начальник відділу з питань сім’ї,
молоді та спорту О.П.Дугін

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Міський голова А.Вершина вручив Почесним громадянам міста Нагрудний знак
 • Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс КП «ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО» ПМР
 • Зустріч вдячності
 • 24 червня 2020 року відбудуться земельні торги в м.Павлограді
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 27.05.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 27.05.2020 року
 • Вирішено питання фінансування утилізації твердого ракетного палива на Павлоградському хімічному заводі
 • Відбулась 67 сесія Павлоградської міської ради
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 26.05.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 26.05.2020 року
 • Про виділення матеріальної допомоги
 • Готуємося до відновлення роботи закладів дошкільної освіти
 • ЗВІТ про виконання міського бюджету м.Павлоград за І квартал 2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в Україні та Дніпропетровській області на 25.05.2020 року
 • Про затвердження протоколу № 1 від 14.05.2020 р. засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води