ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
08.08.2018р. м.Павлоград № 542
Про результати впровадження
Стратегії розвитку м.Павлоград
на період до 2020 р. у першому
півріччі 2018 року
Керуючись п.п.1 п. «а» ч.1 ст.27, ст.40, ч. 1,2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п.8 Стратегії розвитку м.Павлоград на період до 2020 року (далі Стратегія), затвердженої рішенням сесії Павлоградської міської ради від 22.02.2016р. № 89-5/VII, з метою забезпечення належного рівня відповідальності за реалізацію Стратегії, забезпечення актуальності та реалістичності стратегічних і оперативних цілей та оцінки досягнутих результатів виконавчий комітет Павлоградської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Прийняти до відома результати впровадження Стратегії розвитку міста Павлоград у першому півріччі 2018 року (додаються).
2. Фінансовому управлінню (Роїк), враховуючи пропозиції керівників проектів щодо фінансових потреб на реалізацію проектів Стратегії у другому півріччі 2018 року, внести відповідне коригування в міський бюджет.
3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста всіх форм власності керуватися Стратегією розвитку міста Павлоград на період до 2020 року при розробленні та реалізації короткострокових і довгострокових програм, проектів розвитку міста.
4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з економічних питань (Штонда), контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.
Міський голова А.О. Вершина
Результати впровадження Стратегії розвитку міста Павлоград
у першому півріччі 2018 року
Місто Павлоград працює згідно із Стратегією розвитку на період до 2020 року, затвердженою рішенням сесії міської ради від 22 лютого 2016 року № 89-5/VII.
П’ять стратегічних напрямків: А. «Відкрите місто активного бізнесу та громади»; В. «Місто здоров’я»; С. «Енергоефективне місто»; D. «Комфортне та безпечне місто»; Е. «Місто якісної освіти» визначені як пріоритетні напрямки розвитку громади та місцевої економіки. Стратегією передбачається реалізація 49 проектів.
Реалізація стратегічного напряму А. «Відкрите місто активного бізнесу і громади» включає в себе дві стратегічні цілі А.1. «Активне бізнес середовище» і А.2. «Демократичне врядування містом».
Протягом першого півріччя 2018 року за напрямком впроваджувались проекти:
А.1.1. Надання бізнес-послуг для розвитку підприємництва в місті.
При реалізації даного проекту було проведено наступні заходи:
— інформування підприємців міста через ЗМІ щодо актуальних питань в сфері підприємництва, зміни та нововведення податкового і трудового законодавства; щодо проведення, як в Україні, так і за кордоном різноманітних виставок, конференцій, семінарів, форумів та ін. комерційних пропозицій для СГ; надавалась інформація щодо проведення безкоштовних семінарів, навчальних курсів та надавались консультаційні послуги. За звітний період підготовлено та розміщено в ЗМІ 18 інформаційних матеріалів.
— Організовано та проведено безкоштовний освітній семінар для підприємців за участю спеціалістів фіскальної служби, Центру зайнятості, управління Пенсійного фонду та регіонального управління з питань праці. На семінарі розглядались наступні питання:
— заходи, що проводяться міською владою в напрямку підтримки і розвитку підприємництва;
— комплекс послуг роботодавцям в Центрі зайнятості та найманих працівників
— зміни та дотримання вимог чинного трудового законодавства;
— нововведення в податковому законодавстві та ін.
— В рамках Концепції розвитку молодіжного підприємництва та підписаного меморандуму про співпрацю з ГО «Бізнес-клуб Павлоград» та Агентством професійного розвитку «Перспектива» проведено зустріч з молоддю міста з питань залучення до безкоштовних навчальних програм та щодо участі в конкурсі бізнес-проектів серед молоді міста.
— Проведено безкоштовно навчальні програми для молоді та підприємців міста на теми: «Основи бізнес–планування», «Психологія в підприємницькій діяльності», «Комп’ютерні основи для підприємців».
— В місті діє Програма з надання гранту на розвиток молодіжного підприємництва. В квітні проведено перший в 2018 році етап конкурсу бізнес-проектів серед молоді міста, визначено три кращих бізнес-проекти, переможцям яких буде надано грант з міського бюджету в розмірі по 10 000 гривень.
— Розроблено та прийнято сесією Павлоградської міськради регуляторний акт від 25.04.2018р. №1166-36/VII «Про затвердження Порядку часткового відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів».
— З нагоди святкування дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення проведено святкові заходи та відзначено подяками міського голови 10 кращих підприємців міста в сфері побуту.
— Організовувались зустрічі міського голови з членами громадських організацій, керівниками підприємств та підприємцями міста, на яких розглядались питання з благоустрою міста; обмеження продажу алкогольних напоїв та пива в нічний час; план проведення заходів з нагоди святкування Дня підприємця в серпні.
— Розроблялись та випускались рекламно-інформаційні буклети, брошури, рекламні банера, інформаційні флаєри для підприємців, які розповсюджувались через Центр зайнятості, фіскальну службу, на великих торгових об’єктах, на ринках міста, на семінарах, форумах та конференціях.
Підприємці міста активно беруть участь в ярмаркових заходах, в 1 півріччі 2018 році на місцевому рівні організовано та проведено:
— у зв’язку з проведення ІІ відкритого різдвяного фестивалю миру, творчості та єдності організовано святкову торгівлю гарячими напоями та х/б виробами у кількості — 5 торгових місць;
— у зв’язку з проведенням міського народно-обрядового свята Масляної організовано святкову торгівлю в кількості 10 торгових точок;
— до Міжнародного жіночого дня 8 Березня організована святкова торгівля живими квітами та сувенірною продукцією в кількості 41 торгівельне місце.
— напередодні Великодня та поминальних днів в місті організована дрібно-роздрібна торгівля штучними квітами — 33 торгівельних точок;
— святкові ярмарки, присвячені державним та місцевим святам.
Впродовж звітного періоду організовувалась дрібно-роздрібна сезонна торгівля безалкогольними напоями, морозивом, солодкою ватою, фруктами, овочами, баштанними культурами та ін. За перше півріччя поточного року до бюджету надійшло 70 тис.грн
А.1.2. Популяризація бренду міста та маркетингової стратегії.
Відділом з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та регуляторної політики розроблено та затверджено Програму Муніципального маркетингу та підвищення інвестиційної привабливості міста на 2016-2018 роки (рішення від 15.09.2015р. № 1743 – 56/VI), метою якої є формування інвестиційної привабливості міста для залучення міжнародних інвесторів, створення іміджу міста як території, сприятливої для інвестування і співробітництва, та створення умов для реалізації конкуренто спроможних інвестиційних проектів.
Завдяки даній програмі виготовляється брендова продукція з логотипом міста Павлограда.
Виготовлено та розповсюджено 270 наборів брендової продукції за рахунок місцевого бюджету в сумі 62,3 тис.грн.
Проведено 8 навчальних семінарів з проектного менеджменту ( УФСІ, НЕФКО, GIZ, Асоціації міст України»). Розроблено та подано проекти для участі у 6 грантових програмах, які охоплюють близько 11 проектів по місту в сфері освіти, охорони здоров’я, житлового та комунального господарства на загальну суму більше 18 млн.грн.
А.1.4. Створення інтерактивного бізнес – інкубатору Західно –Донбаського регіону на базі Агенції економічного розвитку.
Створення сайту «VSISVOI» стало можливо завдяки проекту «РАХ. Державне будівництво у Східній Європі» та було використано 37,6 тис. грн.
На сайті можна постити інформацію, спілкуватися з іншими зареєстрованими користувачами, також на сайті в тестовому режимі працює інтернет-магазин.
Заходи по проекту А.1.5. «Створення Коворкінг-центру» не проводились через не визначення приміщення. Роботу за даним напрямком буде продовжено у другому півріччі 2018 року.
А.1.6. «Розвиток туристичного бізнесу» В напрямку розвитку туристичного бізнесу в квітні поточного року підприємцем нашого міста створено екскурсійне бюро «Мандрівниця», яке планується в подальшому організувати як платформу для розвитку й діяльності міського туристично-інформаційного Центру.
Проекти стратегічної цілі А.2. «Демократичне врядування містом»:
Проект А.2.1. «Громада своїми руками»
Проект міні – грантів «Громада своїми руками» — це конкурс за фінансової підтримки міської ради, Компанії ДТЕК та інших благодійників (підприємства, благодійні організації, юридичні та фізичні особи – підприємці, фізичні особи) в рамках реалізації Стратегії розвитку міста Павлоград до 2020 року.
У цьому році на розгляд конкурсної комісії представлені не тільки проекти по міні-грантам з можливим фінансуванням в розмірі 55 тис.грн., але і кращі ідеї в рамках проекту «Громада своїми руками» з можливим фінансуванням в розмірі до 200 тис.грн.
Ідеї направлені на благоустрій міста Павлоград, пропаганду здорового способу життя та популяризацію занять спортом, розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив.
Рішенням сесії від 25.04.2018року № 1159-36/VII затверджено Положення про порядок реалізації великого гранту в рамках проекту «Громада своїми руками» та рішенням виконавчого комітету від 25.04.2018 року № 266 Положення про організацію проведення Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками».
В червні відібрано кращу ідею на отримання великого гранту в рамках проекту «Громада своїми руками»:
— «Павлоград- культурна столиця Західного Донбасу – створення комфортних умов в МКДЦ «МИР».
Загальний фонд конкурсу міні-грантів становить 1640,8 тис.грн., в цьому році подано 103 проектні заявки. Триває відбір та затвердження проектів.
А.2.2. Відкрите місто. У квітня-червня 2018 року в роботу виконавчих органів міської влади та комунальних підприємств впроваджувалась система «Відкрите місто», яка забезпечує опрацювання та вирішення проблем міста та громади.
Протягом звітного періоду зареєстровано 32 звернення громадян, надано вичерпні відповіді в електронному вигляді — 20, знаходяться в стадії розгляду — 7, вирішено позитивно — 5.
А.2.4. Ефективна діяльність Центру адміністративних послуг (ЦПАПу).
З метою реалізації проекту у першому півріччі 2018 року було виконано наступні заходи:
— Підвищено кваліфікацію двох адміністраторів центру надання адміністративних послуг при Дніпропетровському регіональному інституті державного управління.
— За перше півріччя 2018 року до ЦПАПу м. Павлограда надійшло 12474 звернень громадян та суб’єктів господарювання.
На сьогоднішній день ЦНАП м. Павлограда обладнаний офісною технікою, програмним забезпеченням, меблями у кількості, достатній для якісного надання адміністративних послуг.
Реалізація стратегічного напряму В. «Місто здоров’я» включає в себе дві стратегічні цілі: В.1. «Якісні медичні послуги» і В.2. «Здоровий спосіб життя».
За стратегічною ціллю В.1. «Якісні медичні послуги» у першому півріччі 2018 році в місті впроваджувались роботи по проектам:
В.1.2. Реконструкція та ремонтні роботи КЗ «Павлоградська міська лікарня № 4» Дніпропетровської обласної ради».
У січні поточного року почалася реконструкція приймально-діагностичного відділення лікарні. Ремонт триватиме близько 13 місяців та реалізується за проектом Світового банку. Передбачається установити сучасний ангіограф, МРТ, ФГДС, електрокардіостимулятори, апарати УЗД та інше новітнє обладнання.
43 працівника пройшли навчання по роботі на новому обладнанні. Ще близько 50 працівників планується навчити за кордоном.
Крім того, після масштабної реконструкції приймально-діагностичного відділення при в’їзді в лікарню планується встановити шлагбаум для в’їзду службового транспорту. Машини пацієнтів або відвідувачів заплановано ставити на стоянці, яку облаштують напроти лікарні. Комунальними службами міста розпочато роботи по облаштуванню стоянки.
В.1.5. Поліпшення умов перебування хворих на туберкульоз, які знаходяться на довгостроковому лікування КЗ «Павлоградський протитуберкульозний диспансер» ДОР». Завдання та заходи щодо реалізації проекту не проводились у зв’язку із реорганізацією закладу.
Заходи щодо реалізації інших проектів даного напрямку не здійснювались у зв’язку з відсутністю фінансування у першому півріччі 2018р.
Проекти стратегічної цілі В.2. «Здоровий спосіб життя»:
В.2.1. Улаштування дитячих та спортивних майданчиків. Протягом першого півріччя 2018 р. за рахунок коштів міського бюджету придбано:
— один дитячий майданчик загальною вартістю 40 тис.грн. Встановлено за адресою вул. Дніпровська, 589;
— три ігрових елементи, в т. ч дві каруселі загальною вартістю 18,3 тис.грн. та одну гойдалку вартістю 4,7 тис.грн. Встановлено за адресою вул. Войнової, 9 та вул. Дніпровська, 350.
В.2.2. Зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази дитячої юнацької спортивної школи м. Павлоград. В дитячо-юнацькій спортивній школі планується виконання робіт з реконструкції системи опалення в будівлі по вул.Ушинського,12 та встановлення автономного електричного опалення. Протягом першого півріччя були виконані проектні роботи, проведено закупівлю робіт через систему Prozorro, буде укладено договір на виконання робіт на суму 348,7тис. грн. Роботи планується завершити до 1 вересня 2018 року.
В.2.3. Навчання плаванню дітей шкільного віку. Протягом першого півріччя 2018 року в місті працювала міська програма навчання дітей плаванню, на яку у 2018 році було виділено 360 тис.грн. За перше півріччя плавальний басейн відвідало 2587 учнів загальноосвітніх шкіл міста, на цю мету витрачено коштів в сумі 116,4тис. грн. за рахунок спеціального фонду міського бюджету.
Стратегічний напрямок С. «Енергоефективне місто» включає в себе дві стратегічні цілі С.1. «Ефективне управління енергетикою міста» та С.2. «Енергоефективна інфраструктура».
З метою оцінки ефективності використання фінансових ресурсів бюджетними закладами, а також оцінки можливості зниження витрат бюджетних коштів в місті продовжується робота по впровадженню проекту С.1.1. «Створення ефективного муніципального енергоменеджменту. Енергомоніторинг».
Система енергомоніторингу передбачає оцінювання пооб’єктного (68 бюджетних закладів) споживання енергоресурсів і споживання за однаковими групами бюджетних установ міста.
За результатами моніторингового контролю відбувається планування витрат на оплату енергоресурсів та впровадження енергоефективних заходів.
Яскравою родзинкою в програмі міських заходів щодо популяризації енергозбереження та енергоефективності стало проведення квесту в загальноосвітній школі № 15. В конкурсі взяли участь учні шкіл № 3, 9, 11, 12 і 15. Захід був приурочений до Днів сталої енергії в Павлограді і проводився в рамках Європейської ініціативи «Угода Мерів».
За активну участь у творчому конкурсі команди навчальних закладів були відзначені подяками міського голови, а також приємними подарунками. Школам-переможцям подарували енергозберігаючі лампи.
С.1.2. Впровадження ЕСКО-механізму. Комунальним підприємством «Павлоград-Світло» Павлоградської міської ради проводиться процедура відкриті торги по закупівлі «Енергосервіс системи зовнішнього освітлення м.Павлограда» відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (з урахуванням особливостей, встановлених у Законі України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації»).
Об’єкт енергосервісу: «Загальний перелік вулиць об’єкту енергосервісу з характеристиками джерел світла м. Павлограда: вул. Харківська, вул. Перемоги».
Процедура триває на стадії укладання договору, переможець — ТОВ«ДТЕК ЕСКО» . Ціна договору складає 4884,36 тис.грн.
С.1.3.«Енергоефективні школи». Учасниками проекту стали навчально-виховний комплекс № 2, загальноосвітні школи № 5,7,6,17.
Всі школи успішно пройшли навчання за допомогою спеціально розробленої онлайн-платформи, де кожен учень працював через власний кабінет: проводив розрахунки по енергоаудиту, складав плани енергоефективних заходів та звітував за виконаними завданнями.
Школярі та їх талановиті вчителі провели безліч неймовірних енергоефективних та інформаційних заходів.
Стратегічна ціль С.2. «Енергоефективна інфраструктура».
С.2.1. Модернізація систем зовнішнього освітлення із застосуванням енергоефективних технологій.
Продовжується виконання будівельно-монтажних робіт з «Модернізації (реконструкції) мережі зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій — впровадження «світлової візитної картки міста» — демонстраційного зразка ділянки мережі вуличного освітлення автомагістралі міжнародного значення м. Павлоград по вул. Дніпровська (від вул. Успенська до вул. Куйбишева)». Кошторисна вартість робіт 1149,8 тис.грн. Впровадження проекту за рахунок коштів міського бюджету буде завершено до кінця 2018 року.
С.2.3.1. Впровадження енергозберігаючих технологій в будинках культури Комунальної бюджетної установи «Міський культурно-дозвільний центр».
На 2018рік заходи не заплановані, виконання перенесені на 2019 рік, а саме:
— виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту покрівлі БК «Шахтобудівників» (на січень 2019 року) та отримання дозволу про початок виконання робіт по реконструкції покрівлі в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області (на червень 2019року) в сумі 209тис.грн;
— проведення ремонту покрівлі БК Шахтобудівників в сумі 649тис.грн (на серпень 2019 року);
— заміна вікон на пластикові в будинку культури ім. Кірова (12шт.) в сумі 60тис.грн (на липень 2019року) ;
— заміна вхідних дверей на пластикові в БК ім. Кірова в сумі 30тис.грн (на липень 2019року);
— заміна вікон на пластикові в будинку культури ім.Гагаріна (12шт.) в сумі 60тис.грн (на липень 2019року).
С.2.3.2.Капітальний ремонт по заміні віконних заповнень в будівлі КЗ «Дитяча музична школа №2 по вул.Тельмана №3 в м.Павлоград Дніпропетровській області»
У першому півріччі 2018 року було встановлено 11 віконних заповнень на суму 100тис.грн. Джерело фінансування – міський бюджет.
Для реалізації проекту в повному обсязі необхідно встановити 28 віконних заповнень.
С.2.3.4. Реставрація та модернізації будівлі театру ім. Б.Є.Захави із застосуванням енергозберігаючих заходів
Не виконано у зв’язку з відсутністю фінансування за звітний період (джерело фінансування — місцевий бюджет).
С.2.5. Створення ефективного механізму забезпечення вугіллям бюджетних установ освіти, спорту і громадян для опалення.
Шостий рік поспіль ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» безкоштовно передає вугільний концентрат ГМ 13-25: Спортивно-оздоровчому комплексу «Центр» для опалення приміщень – 90 тонн, навчально-виховному комплексу №14 – 80 тонн, Комунальній установі «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування» для незахищених верств населення – 30 тонн.
Стратегічний напрямок D. «Комфортне та безпечне місто» включає в себе дві стратегічні цілі D.1. «Забезпечення надання якісних послуг по водопостачанню та водовідведенню» та D.2 «Якісний благоустрій», на реалізацію яких спрямовано 10 проектів, направлених на ремонт доріг та мостів, забезпечення якісною питною водою, водовідведення, очисні споруди, система поводження з ТПВ.
D.1.1. Будівництво розвідувально-експлуатаційних свердловин питної води
Виконано розробку проекту «Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини питної води в районі буд.1,3 по вул. Малиновського, буд. 5,9,11 по вул. Балашовська». Кошторисна вартість робіт склала 116,8 тис. грн.
D.1.2. Розробка ТЕО-інвестиції для відновлення роботи Павлоградського родовища підземних вод, як джерела питної води
Не виконувалося у зв’язку із відсутністю фінансування.
D.1.3. Водопровідна насосна станція № 2 на ділянці № 4 в м. Павлограді. Електролізна установка, реконструкція, коригування КП «Павлоград-водоканал». Замовник проекту КП «Павлоградводоканал». Виконано перерахунок кошторису в поточних цінах. Проект знаходиться на експертизі. Орієнтовна кошторисна вартість проекту складає 2,96 млн. грн.
На даний час міським бюджетом не передбачено кошти на впровадження проекту.
D.1.4. Реконструкція аварійних ділянок трьох ниток водоводу в районі будинків № 416-424 по вул. Дніпровська. Замовник проекту КП «Павлоградводоканал». Необхідно виконати перерахунок кошторису в поточних цінах. Кошторисна вартість проекту станом на 01.10.2014 р. складає 1,821 млн. грн.
На даний час міським бюджетом не передбачено кошти на впровадження проекту.
D.1.5. Будівництво та реконструкція напірних каналізаційних колекторів КНС м. Павлоград.
Проект «Будівництво напірного каналізаційного колектору від КНС 1 (ПХЗ) до очисних споруд м. Павлоград». Проектом передбачається будівництво 2-х ниток колектору загальною довжиною 3950 м. з монтажем камер переключення і пристроїв. В 2016 році отримано позитивний висновок експертизи. Кошторисна вартість складає 16,8 млн грн. Передбачалося впровадження проекту за рахунок коштів обласного бюджету.
Розроблено проект та розпочато виконання будівельно-монтажних робіт по об’єкту: «Реконструкція аварійних ділянок напірного колектору по
вул. Західнодонбаська, 25 а». В 2017 році впроваджено – 1100 тис. грн.
Завершено будівельно-монтажні роботи: «Реконструкція КНС-3 з підвідним колектором в м. Павлоград». Впровадження проекту 6600тис. грн
D.1.6. Реконструкція системи аерації на каналізаційних очисних спорудах м. Павлоград. Не виконувалося в зв’язку з відсутністю фінансування.
Стратегічний напрямок D.2 «Якісний благоустрій»:
D.2.2. Ремонт та реконструкція автомобільних доріг та тротуарних доріжок.
В 2018 році за рахунок коштів місцевого бюджету планується виконати поточний ремонт 133 доріг на загальну суму 13,93 млн.грн., а саме:
— поточний ремонт асфальтобетонного покриття 91 вулиць на суму -10,99млн.грн.;
— виправлення профілю основи доріг з підсипкою 42 вулиць на суму -2936,3тис.грн.
Станом на 01.07.2018 року проведено поточний ремонт 40 вулиць на загальну суму 4589 тис.грн., в тому числі:
— поточний ремонт асфальтобетонного покриття 27 вулиць на суму 3688,1тис.грн.;
— виправлення профілю основи доріг 21 вулиці на суму 900,9 тис.грн.;
Роботи проводяться в межах виділеного бюджетного фінансування. З метою підвищення безпеки дорожнього руху в першу чергу виконуються роботи на дорогах з найбільшим рухом транспортних засобів.
Виконано корегування та перерахунок проекту «Капітальний ремонт внутрішньобудинкової дороги по вул. Комарова, 9, 11 м. Павлоград. Коригування». Кошторисна вартість робіт по проекту — 2787,2тис.грн. Міським бюджетом на 2018 рік передбачено фінансування у розмірі 854,2 тис.грн. Проектом передбачається улаштування асфальтобетонного покриття проїзної частини дороги 3252,98 м2 та пішохідних доріжок -532,4м2 . Впровадження заходів по проекту буде розпочато в III кварталі 2018 року.
Розроблено проектно-кошторисну документацію:
— Капітальний ремонт дороги вул. Братська в м.Павлоград,
— Капітальний ремонт внутрішньобудинкової дороги по вул. Дніпровська, 121 м.Павлоград,
— Капітальний ремонт внутрішньобудинкової дороги по вул. Дніпровська, 117, 119 м.Павлоград,
— Капітальний ремонт дороги по вул. Добролюбова (від перехрестя з вул. Дніпровська до перехрестя з вул. Надрічна) м.Павлоград,
— Капітальний ремонт внутрішньобудинкової дороги по вул. Дніпровська, 133 м.Павлоград.
В червні 2018 року виконано роботи з встановлення світлофорного об’єкту на перехресті вул.Соборна та вул.Полтавська.
D.2.3. Капітальний ремонт пішохідного мосту до парку ім. 1 Травня. Кошторисна вартість — 12,1 млн.грн. Проектна організація — ТОВ-компанія «Променергомаш». Підрядна організація — ТОВ «Спеціалізована пересувна механізована колона 788». Замовник будівельних робіт — департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Роботи виконано за рахунок коштів обласного бюджету.
На 2018 рік обласним бюджетом передбачено фінансування проекту у розмірі 646,8тис.грн. Заплановано облаштування новим покриттям пішохідного переходу.
D.2.4. Створення зони відпочинку на березі річки Вовча між автомобільним і пішохідним мостами. Пляж.
Необхідно виконати перерахунок кошторисної частини проектної документації. Кошторисна вартість в цінах 2012 року складає 889,6 тис.грн.
Стратегічний напрямок Е. «Місто якісної освіти» включає в себе дві стратегічні цілі Е.1. «Розвиток мережі та МТБ освітньої галузі» та Е.2. «Якісна освіта».
В рамках реалізації проектів «Впровадження енергозберігаючих технологій в ЗШ та ДНЗ міста Павлоград» та «Реконструкція, капітальні ремонти та придбання матеріально-технічного оснащення в ЗШ та ДНЗ м. Павлоград»:
— Виготовлено проектно-кошторисну документацію для 11 закладів освіти на загальну кошторисну вартість 29,7 млн.грн.
— Завершені роботи по проекту «Реконструкція будівлі ЗШ № 2 (корпус 2) для подальшого переведення в НВК № 2 по вул. Полтавська, 148 (замість вул.Московська, 123), м.Павлоград Дніпропетровської області. Коригування 2».За кошти обласного бюджету, проект передбачає відкриття 3 груп та 2 класів.
— Виконані роботи по проекту «Капітальний ремонт покрівлі, утеплення фасаду з ремонтом ганків та вимощення з заміною вікон на енергозберігаючі в ДНЗ № 8 за адресою: вул. Пчілки Олени, 113 м. Павлоград Дніпропетровської області» за кошти Українського Фонду соціальних інвестицій, замінено вікна, проведено капітальний ремонт покрівлі та утеплення цоколю.
Проблемними залишаються питання реконструкції НВК № 22. Проект передано до управління капітального будівництва Дніпропетровської ОДА. Для впровадження проекту необхідно кошти в сумі 21,2 млн. грн.
Усі проекти є складовою частиною реалізації міського енергетичного плану. Запровадження проектів з повною термомодернізацією бюджетних установ надасть можливість отримати реальну інформацію відносно енергетичного потенціалу від запропонованих заходів. Проекти мають соціально-економічну спрямованість на забезпечення комфортного перебування учнівської молоді в термомодернізованих соціальних об’єктах міста.
Начальник відділу
з економічних питань Т.А.Штонда