Офіційний сайт Павлоградської міської ради

Лист міському голові

Январь 2026
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Корисна інформація

Про туберкульозний диспансер у Павлограді

1 февраля, 2020 Новини Вывести на печать

Мешканці Павлограда стурбовані тим, що у місті буде закритий туберкульозний диспансер, що може призвести до виникнення серйозних проблем. До виконкому Павлоградської міської ради надходить чимало звернень від городян про занепокоєння щодо даної ситуації.

Міський голова А.О. Вершина у своїх коментарях зазначав, що про цю проблему вже було відомо раніше і виконкомом було підготовлено і направлено листи до Міністерства охорони здоров’я, обласного департаменту та до народного депутата Р. Каптєлова. В них зазначалося, що закриття цього медичного закладу може призвести до розповсюдження туберкульозу, оскільки хвора людина має обов’язково отримати необхідне лікування, а не бути його розповсюджувачем.

Однак, нажаль, відповіді чи позитивних змін у вирішенні даної ситуації так і не було отримано. Впливати іншим способом місто не має можливості, оскільки тубдиспансер знаходиться у підпорядкуванні обласного департаменту охорони здоров’я.

Однак спроби щодо вирішення даної проблеми тривають, влада міста робить усе можливе, щоб керівництво області та країни почули про нашу проблему і не допустили закриття тубдиспансеру у Павлограді.




































Електронна черга для запису в управлінні соціального захисту населення м. Павлоград


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Афіша Павлоградського драматичного театру жовтень

Останні надходження

  • Про хід виконання програми «Реформування і розвитку житлово-комунального господарства та об’єктів благоустрою міста Павлоград на 2025-2027 роки» за 2025 рік
  • Виконком від 28.01.2026 р
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про вакантну посаду
  • Оголошення про конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Павлоград
  • У бою за Україну загинули наші земляки
  • До уваги суб’єктів господарювання!
  • Про хід виконання програми «Щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Павлограда на 2024-2026 роки» за 2025 рік
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем
  • Про надання матеріальної допомоги на поховання
  • Про надання матеріальної допомоги на лікування
  • Про надання дозволу на списання службового автомобіля
  • Про хід виконання програми «Сприяння громадській активності у розвитку м. Павлоград на 2025-2028 роки» за 2025 рік