Декабрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Корисна інформація

Вихованці Тетяни Рябчук стали призерами Відкритого Кубку Дніпропетровської області з ЧЕРЛІДИНГУ та ЧИР-СПОРТУ

Ноябрь 18th, 2019 Новини Вывести на печать

У минулу суботу, 16 листопада в м.Дніпро проходили змагання за Кубок Дніпропетровської області з черлідингу та чир спорту серед дітей, юніорів та дорослих.
Змагання проходили в різних номінаціях, видах програм і в різних вікових категоріях. Павлоград представляв колектив «Ритми юності» та «Джерельце» (керівник Тетяна Рябчук). Вони виступали в номінації CHEER-Dansing.
Конкуренція була дуже серйозною. У змаганнях брали участь кращі спортсмени з різних місць України — м.Києва, Дніпра, Павлограда, Харкова, , Магдалинівки, Кам’янська і т.д. На суд журі було представлено 110 виступів і в кожному виді програми змагались до восьми суперників. Брало участь понад 800 спортсменів. Змагання проходили в СК «СЛОБОЖАНСЬКЕ» м. Дніпро з 08-30 до 18-00. Переможець змагань визначався по кожній номінації та по кожній віковій категорії.
Спортсмени колективів «Ритми Юності» і «Джерельце» в загальному заліку привезли в Павлоград – ВЕЛИКИЙ КУБОК за друге залікове місце за кількістю Медалей і Призових місць !!!

ОБЩАЯ кубок
7 перших місць
• 12 — золотих медалей в номінації КОМАНДА Cheer Dance — діти
• 9 — золотих медалей в номінації КОМАНДА Cheer Fantasy
• 8 — золотих медалей в номінації КОМАНДА Cheer Dance — юніори
• 2 – золоті медалі в номінації ДУЄТ Pom Dance Doubles – юніори
• 2 – золоті медалі в номінації ДУЄТ Pom Dance Doubles – діти
• 2 – золоті медалі в номінації ДУЄТ Freestyle Doubles – діти
• 1 – золота медаль в номінації СОЛО Freestyle Solo НОВАЧОК – діти
4 других місць
• 2 – срібні медалі в номінації ДУЄТ Cheer Dance Double– юніори
• 1 – срібна медаль в номінації СОЛО Freestyle Solo – юніори
• 1 – срібна медаль в номінації СОЛО Cheer Dance Solo – юніори
• 1 – срібна медаль в номінації СОЛО Cheer Dance Solo – діти
У вигляді програми ЧЕР-ДАНС найвищу сходинку п’єдесталу (ЗОЛОТО) завоювали:
КОМАНДА Cheer Dance (12 спортсменів у віковій категорії ДІТИ) Склад команди:
Андросова Анастасія, Дитюк Вероніка, Жарік Поліна, Лимаренко Каріна, Мільковська Вікторія, Усенко Катерина, Даниленко Артем
Гусейнова Анастасія, Ткачук Олександра, Ляшенко Валерія, Сітенко Вероніка, Атентьєва Карина
КОМАНДА Cheer Fantasy (9 спортсменів у віковій категорії ЮНІОРИ) Склад команди:
Брагілєва Валерія, Долідова Вероніка, Кльоц Софія, Майкова Маріна, Пріян Катерина
Радченко Ангеліна, Страус Дар’я, Мільковська Вікторія, Новікова Ксенія

КОМАНДА Cheer Dance (8 спортсменів у віковій категорії ЮНІОРИ) Склад команди:
Брагілєва Валерія, Долідова Вероніка, Кльоц Софія, Майкова Маріна, Пріян Катерина
Радченко Ангеліна, Страус Дар’я, Новікова Ксенія
ДУЕТ Pom Dance Doubles (2 спортсмени у віковій категорії Юніори)
Страус Дар’я, Долідова Вероніка
ДУЕТ Pom Dance Doubles (2 спортсмени у віковій категорії Діти)
Андросова Анастасія, Жарік Поліна
ДУЕТ Freestyle Doubles (2 спортсмени у віковій категорії Діти)
Ляшенко Валерія, Усенко Катерина
СОЛО Freestyle Solo НОВАЧОК (1 спортсмен у віковій категорії Діти)
Щербина Софія
Другу сходинку п’єдесталу (СРІБЛО) завоювали вигляді програми ЧЕР-ДАНС
ДУЕТ Cheer Dance Double (2 спортсмени у віковій категорії Юніори)
Майкова Маріна, Брагілєва Валерія
СОЛО Freestyle Solo (1 спортсмен у віковій категорії Юніори) Страус Дар’я
СОЛО Cheer Dance Solo (1 спортсмен у віковій категорії Юніори) Майкова Маріна
СОЛО Cheer Dance Solo (1 спортсмен у віковій категорії Діти) Мільковська Вікторія
Турнір проходив під правилами Міжнародної федерації черліденгу International Cheer Union (ICU) і регламенту затвердженого Всеукраїнською Федерацією черлідингу та чирспорту
Нагороди переможцям змагань вручав Президент Всеукраїнської Федерації черлідингу та чирспорту НОСАК Анатолій Миколайович.

трансляції з web камер




























Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

Репертуар на жовтень

Останні надходження

  • Виконком від 25.11.2020р.
  • Проекти рішень 3 сесії VIII скликання
  • Проекти рішень 2 сесії VIII скликання
  • Про винесення питань на розгляд 3 сесії міської ради VІІІ скликання
  • Про скликання позачергової 2 сесії міської ради VІІІ скликання
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 10.11.2016 р. № 778 “Про створення комісії з питань надання грошової компенсації для придбання житла сім’ями загиблих учасників АТО та інвалідами з числа учасників АТО”
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 11.07.2018 р. № 454 “Про створення комісії щодо розгляду заяв внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України з питань виплати грошової компенсації для придбання житла”
  • Шановні працівники прокуратури!
  • Про внесення змін до рішення виконкому від 10.02.2016р. № 89 “Про затвердження Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), та її складу”
  • Інформація щодо епідситуації в місті 01.12.2020 року
  • Пройшла Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»
  • Рішення видалення дерев
  • Про надання ФОП Бузоверя В.С. дозволу на розміщення зовнішньої реклами у місті
  • Міжнародний форум “Сучасні виклики у протидії та запобіганню домашнього насильства в Україні”
  • Інформація щодо звернень до управління соціального захисту населення в період карантинних заходів