Июнь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою

Ноябрь 8th, 2019 Проекти РА Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___ р. м. Павлоград №_________

Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою

Керуючись ст. 40, п.1 ст. 52, п.6 ст. 59 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні “, ст.10 Закону України „ Про благоустрій населених пунктів “, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити обсяги пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград згідно з додатком.
2. Залучення коштів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою здійснювати на підставі договору, укладеному між виконавчим комітетом Павлоградської міської ради та власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення (далі – замовник). Підставою для укладання договору є заява замовника у довільній формі до виконавчого комітету Павлоградської міської ради, до якої додається схема розміщення об’єкта благоустрою та/або копія паспорта прив’язки; фото фіксація тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення.
3. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Павлоградської міської ради (Барсунянц) розмістити рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.
4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради (Коценко) здійснювати відстеження результативності цього рішення.
5. Відділу з економічних питань виконавчого комітету Павлоградської міської ради (Штонда) здійснювати контроль за своєчасною сплатою пайової участі згідно з укладеними договорами.
6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Коценко В.В. та начальника відділу з економічних питань виконавчого комітету Павлоградської міської ради Штонду Т.А.
7. Загальне керівництво за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова А.О.Вершина


Додаток

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження