Ноябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Корисна інформація

Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою

Ноябрь 8th, 2019 Проекти РА Вывести на печать

ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

_____________20___ р. м. Павлоград №_________

Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою

Керуючись ст. 40, п.1 ст. 52, п.6 ст. 59 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні “, ст.10 Закону України „ Про благоустрій населених пунктів “, виконавчий комітет Павлоградської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити обсяги пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Павлоград згідно з додатком.
2. Залучення коштів пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою здійснювати на підставі договору, укладеному між виконавчим комітетом Павлоградської міської ради та власниками тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення (далі – замовник). Підставою для укладання договору є заява замовника у довільній формі до виконавчого комітету Павлоградської міської ради, до якої додається схема розміщення об’єкта благоустрою та/або копія паспорта прив’язки; фото фіксація тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення.
3. Відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Павлоградської міської ради (Барсунянц) розмістити рішення на офіційному сайті Павлоградської міської ради.
4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Павлоградської міської ради (Коценко) здійснювати відстеження результативності цього рішення.
5. Відділу з економічних питань виконавчого комітету Павлоградської міської ради (Штонда) здійснювати контроль за своєчасною сплатою пайової участі згідно з укладеними договорами.
6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Коценко В.В. та начальника відділу з економічних питань виконавчого комітету Павлоградської міської ради Штонду Т.А.
7. Загальне керівництво за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пацко С.Г.

Міський голова А.О.Вершина


Додаток

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-e258946a689da8b5efcab3c863ed1cef-V

Останні надходження

 • Про зміну адреси
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 13.02.2019 р № 112 «Про затвердження Положення про надання платних соціальних послуг, які надаються комунальною установою «Павлоградський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
 • Про відзначення в м. Павлограді 86-роковин Голодомору 1932-1933 років
 • Про відзначення в м. Павлограді Дня Гідності та Свободи
 • Вихованці Тетяни Рябчук стали призерами Відкритого Кубку Дніпропетровської області з ЧЕРЛІДИНГУ та ЧИР-СПОРТУ
 • Павлоградці — чемпіони світу з акробатичного рок-н-ролу!
 • Пішов із життя Гліб Станіславович Піньковський
 • Професійна допомога в подоланні залежностей
 • Перелік діючих регуляторних актів у 2019 році
 • Про внесення змін до рішення виконкому від 09.01.2019р. №18 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
 • ІІІ відкритий турнір з волейболу на Кубок Західного Донбасу
 • КП «Затишне місто» готове до зими
 • Новини КП «Затишне місто»
 • З днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!
 • Про прийняття на баланс неприватизованих квартир