Декабрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

«Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання»

Сентябрь 12th, 2019 Звіти про рег. діяльність Вывести на печать

10 вересня 2019 року у Нікопольській міській раді за участі керівництва міста, керівників та фахівців відділів відповідальних за регуляторну політику міст Дніпропетровської області: Кам’янське, Павлоград, Першотравенськ, Марганець, Покров, Слобожанської ОТГ, відбувся фінальний Круглий стіл в рамках реалізації проекту «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання». Проект фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії та адмініструється ГО «Центр «Тамариск» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»).
В ході заходу керівником проекту Костянтином Сомсіковим було презентовано результати роботи за три місяці реалізації проекту. Таким результатом стали Рекомендаційні матеріали щодо порядку проведення громадських обговорень проектів регуляторних актів у Нікопольській міській раді.
1
Прийнятий 11 вересня 2003 року Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» закріпив на законодавчому рівні вимоги до всіх розробників регуляторних актів щодо дотримання визначеного порядку їх розробки, розгляду та прийняття. На жаль, сьогодні дотримання вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики все ще залишається на низькому рівні. Одним з факторів, що впливають на існуючу ситуацію, не останнє місце займає відсутність детальних рекомендацій щодо застосування законодавства про державну регуляторну політику. І, як наслідок, низька поінформованість як суб’єктів регуляторної діяльності, так і громадськості. Саме цьому розробка та затвердження Проекту порядку проведення громадських обговорень є вкрай важливою та актуальною задачею для органів місцевої влади.
2
Свою експертну оцінку представив учасникам Круглого столу Олексій Літвінов, кандидат наук з державного управління. На його думку, запропоновані практичні рекомендації можна використовувати як посібник для систематизації та поглиблення знань у сфері державної регуляторної політики, а також для підготовки ефективних регуляторних актів. Документ стане у нагоді не тільки представникам регуляторних органів, а й суб’єктам господарювання, їх об’єднанням чи окремим громадянам, які прагнуть брати активну участь у створенні сприятливого регуляторного середовища.
Презентовані Рекомендаційні матеріали може успішно застосовувати у своїй роботі кожне місто та громада, адаптувавши під власні реалії та потреби, адже запропоновані матеріали є універсальними.
Павлоград щиро вдячний за запрошення до участі і надану можливість спілкування з фахівцями з такого гострого питання.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-932c284dc057c7504399607704d6f2b0-V

Останні надходження

 • Відділ з економічних питань повідомляє
 • Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2019 рік
 • Павлоградські рок-н-рольники — найкращі у світі!
 • До уваги павлоградців!
 • Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Павлограда» Павлоградської міської ради на 2019 рік
 • ОГОЛОШЕННЯ про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності щодо якого надійшла заява
 • ПОВІДОМЛЕННЯ про позачергову сесію
 • Тріо «Ластівка» на ювілеї Спілки письменників Дніпропетровщини
 • Працівників місцевого самоврядування привітали з професійним святом
 • ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА
 • Павлоград знову отримав нагороду Міністерства
 • Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
 • Вітання з Днем місцевого самоврядування
 • Виконання міського бюджету за листопад 2019 року
 • Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем Збройних Сил України