Сентябрь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Корисна інформація

«Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання»

Сентябрь 12th, 2019 Звіти про рег. діяльність Вывести на печать

10 вересня 2019 року у Нікопольській міській раді за участі керівництва міста, керівників та фахівців відділів відповідальних за регуляторну політику міст Дніпропетровської області: Кам’янське, Павлоград, Першотравенськ, Марганець, Покров, Слобожанської ОТГ, відбувся фінальний Круглий стіл в рамках реалізації проекту «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання». Проект фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії та адмініструється ГО «Центр «Тамариск» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»).
В ході заходу керівником проекту Костянтином Сомсіковим було презентовано результати роботи за три місяці реалізації проекту. Таким результатом стали Рекомендаційні матеріали щодо порядку проведення громадських обговорень проектів регуляторних актів у Нікопольській міській раді.
1
Прийнятий 11 вересня 2003 року Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» закріпив на законодавчому рівні вимоги до всіх розробників регуляторних актів щодо дотримання визначеного порядку їх розробки, розгляду та прийняття. На жаль, сьогодні дотримання вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики все ще залишається на низькому рівні. Одним з факторів, що впливають на існуючу ситуацію, не останнє місце займає відсутність детальних рекомендацій щодо застосування законодавства про державну регуляторну політику. І, як наслідок, низька поінформованість як суб’єктів регуляторної діяльності, так і громадськості. Саме цьому розробка та затвердження Проекту порядку проведення громадських обговорень є вкрай важливою та актуальною задачею для органів місцевої влади.
2
Свою експертну оцінку представив учасникам Круглого столу Олексій Літвінов, кандидат наук з державного управління. На його думку, запропоновані практичні рекомендації можна використовувати як посібник для систематизації та поглиблення знань у сфері державної регуляторної політики, а також для підготовки ефективних регуляторних актів. Документ стане у нагоді не тільки представникам регуляторних органів, а й суб’єктам господарювання, їх об’єднанням чи окремим громадянам, які прагнуть брати активну участь у створенні сприятливого регуляторного середовища.
Презентовані Рекомендаційні матеріали може успішно застосовувати у своїй роботі кожне місто та громада, адаптувавши під власні реалії та потреби, адже запропоновані матеріали є універсальними.
Павлоград щиро вдячний за запрошення до участі і надану можливість спілкування з фахівцями з такого гострого питання.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

PCSIMG-a73098c4dbd71227fc49c71b395be756

Останні надходження

 • Павлоград відсвяткував 235 річницю
 • ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ МІСТА!
 • Про передачу нежитлового приміщення
 • Шановні павлоградці!
 • «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання»
 • Пройшла нарада Української асоціації футболу та презентація проекту UEFA GROW
 • До уваги населення! Змінено місце проведення громадських слухать «Розгляд проекту детального плану території кварталу обмеженого вулицями: Караванченка, Ветеринарна, провулок Ветеринарний».
 • Про матеріальне заохочення голів квартальних комітетів
 • Пройшла чергова робоча нарада
 • Прапор на Алеї Слави
 • Про присвоєння окремих адрес частинам житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами
 • Про присвоєння окремих адрес житловим квартирам
 • Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника Гімназії з інтернатним відділенням
 • Виконання міського бюджету за серпень 2019 року
 • Павлоградські дітлахи прийняли участь у ХІІІ Благодійному Фестивалі для дітей — сиріт «Мама+Я»