Апрель 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Корисна інформація

«Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання»

Сентябрь 12th, 2019 Звіти про рег. діяльність Вывести на печать

10 вересня 2019 року у Нікопольській міській раді за участі керівництва міста, керівників та фахівців відділів відповідальних за регуляторну політику міст Дніпропетровської області: Кам’янське, Павлоград, Першотравенськ, Марганець, Покров, Слобожанської ОТГ, відбувся фінальний Круглий стіл в рамках реалізації проекту «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання». Проект фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії та адмініструється ГО «Центр «Тамариск» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»).
В ході заходу керівником проекту Костянтином Сомсіковим було презентовано результати роботи за три місяці реалізації проекту. Таким результатом стали Рекомендаційні матеріали щодо порядку проведення громадських обговорень проектів регуляторних актів у Нікопольській міській раді.
1
Прийнятий 11 вересня 2003 року Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» закріпив на законодавчому рівні вимоги до всіх розробників регуляторних актів щодо дотримання визначеного порядку їх розробки, розгляду та прийняття. На жаль, сьогодні дотримання вимог законодавства у сфері державної регуляторної політики все ще залишається на низькому рівні. Одним з факторів, що впливають на існуючу ситуацію, не останнє місце займає відсутність детальних рекомендацій щодо застосування законодавства про державну регуляторну політику. І, як наслідок, низька поінформованість як суб’єктів регуляторної діяльності, так і громадськості. Саме цьому розробка та затвердження Проекту порядку проведення громадських обговорень є вкрай важливою та актуальною задачею для органів місцевої влади.
2
Свою експертну оцінку представив учасникам Круглого столу Олексій Літвінов, кандидат наук з державного управління. На його думку, запропоновані практичні рекомендації можна використовувати як посібник для систематизації та поглиблення знань у сфері державної регуляторної політики, а також для підготовки ефективних регуляторних актів. Документ стане у нагоді не тільки представникам регуляторних органів, а й суб’єктам господарювання, їх об’єднанням чи окремим громадянам, які прагнуть брати активну участь у створенні сприятливого регуляторного середовища.
Презентовані Рекомендаційні матеріали може успішно застосовувати у своїй роботі кожне місто та громада, адаптувавши під власні реалії та потреби, адже запропоновані матеріали є універсальними.
Павлоград щиро вдячний за запрошення до участі і надану можливість спілкування з фахівцями з такого гострого питання.

трансляції з web камер


Павлоград на карте

Павлоград на карте

Афиша

IMG-579ee0f7d020725054c462dfb523095f-V

Останні надходження

 • Міський голова провів нараду щодо дотримання режиму максимальної економії коштів
 • У Павлограді продовжує діяти акція «Допоможи ближньому»
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 06.04.2020 року
 • Звіти про використання бюджетних коштів за І квартал 2020 року
 • Під час карантину будьте відповідальними
 • Закликаємо населення дотримуватись карантинних правил
 • Інформація щодо епідситуації в місті 06.04.2020 року
 • До уваги суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Павлоградському міськрайонному відділі !
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 05.04.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 05.04.2020р.
 • Інформація щодо епідситуації в Україні 04.04.2020 року
 • Інформація щодо епідситуації в місті 04.04.2020р.
 • До уваги павлоградців! Посилені карантинні заходи у місті!
 • Уряд посилює обмеження задля безпеки українців
 • Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у місті Павлоград